Nasıl bir anne/baba olmayı hayal ediyorsunuz?

Nasıl bir anne/baba olmayı hayal ediyorsunuz?

0|2
11|22

En İyi Erkek Görüşü

• Evladını sevdiğini söyleyip, ama sevdiğini göstermeyen bir baba olmayacağım.

İşten yorgun argın gelsem bile mutlaka onlarla vakit geçireceğim. Oyun da oynayacağım çocuklarımla, derslerine de yardımcı olacağım, dertlerini, sorunlarını dinleyeceğim.

Kısacası çekinilecek, herşeyin saklandığı, herşeyi en son duyan baba olmak istemiyorum.

3|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Kendime güvenniyorum. Harika bir baba oacağım ben. Çocuklara sahip olduğumuzu düşünüyoruz hep, aslından onlar küçük olsalar bile, başlı başına birer bireyler. Onlara sahip olunacak bir meta gibi değil de, insan gibi davranmalıyız. Ne de olsa çocuk diye, görmezde gelmemeliyiz. Bağırmak, dövmek onu ileride içine kapanık ve pısırık yapar. Çevrelerden dışlanır, itilir, kendine güvenini yitirir. Bunu tekrar kazamak için de şiddete başvurur. Bu ve benzeri şeylerin bilincinde olduğumu düşünüyorum ve bu nedenle çok iyi bir baba olacağım kanısındayım.

1|0
    0|0
  • Sıkıştıkları zaman "Babam var, o bir çaresine bakar" diyebilecekleri bir baba.

2|0
    0|0
  • Babam gibi baba olmayı düşünüyorum.

2|1
    0|0
  • Çocuğumun canı sıkıldığı zaman eğlenceli,
    merak ettiği zaman bilgili,
    başı sıkıştığı zaman güçlü bir baba olacağım..

1|0
    0|0
  • hiç bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Asdf erkek olan bir baba olucam ahaha

1|0
    0|0
  • ahaha fotograftaki gibi bir cocugun babası olurum kesin

2|0
    0|0
  • iyi diyelim

1|0
    0|0
  • Ben evlenmeyi düşünmüyorum fakat evlenirsem karım dünyanın en şanslı kadını, çocuğumda en şanslı çocuğu olur. :)

1|0
    0|0
  • Ölene kadar gölgemi çocuğumun arkasında hissettirecek bir baba olacağımı hayal ediyorum :)

1|0
    0|0
  • Hehe çok şekermiş bu :D

1|0
    0|0
  • Onu bilemem ama harıha bir dayıyım 😂😎

1|0
    0|0
  • (Edemedi.)

0|0
    0|0
  • hayal etmiyorum baba olmak istemiyorum

1|0
    0|0
  • Büyük lokma ye büyük laf etme

0|1
    0|0
  • oğlumu asla s*nnet ettirmek gibi bir çocuk istismarı yapmayan bir baba olacam onun hislerini elinden almicam kızında erkeğinde eşit olduğu öğretecem ona benim çektiklerimi çektirtmicem

0|0
    0|0
  • Ben baba olmak için yaratılmışım çocuğumun olmasını çok isterim

0|0
    0|0
  • Evlendikte bide baba olmak kaldı asd

0|0
    0|0
  • çocuğumu dövecem :D:D:D

0|0
    0|0
  • karikatür süper

0|0
    0|0
  • senin gibi bir evladım olmasın diye hayal ediyorum :D:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• bir öncekinin daha gelişmişi diyerekten genleri bu sekilde ilerletmeyi planlıyorn

1|0
    0|0
  • Anlayışlı konuşulabilen ve öğreten.

1|0
    0|0
  • Çocugunu fazla sıkmayan ama cokta serbest bırakmayan anlayıslı sefkatli merhametli bir anne olmak istiyorum. Allahın izniyle

1|0
    0|0
  • Çocuğumla anne gibi değil de, arkadaş gibi olmak istiyorum. Her sorunda, ne olursa olsun "Annem bilir ne yapmamın gerektiğini" diyip benim yanıma gelsinler istiyorum. Onlara "Annem olsa ne yapardı?" diye düşündürmek istiyorum.

0|0
    0|0
  • baskıcı olmayan ama iyi bakan

1|0
    0|0
  • Disiplili ciddi

1|0
    0|0
  • Olacak mısın diye sorsana önce.

0|0
    0|0
  • Bilinçli, sabırlı olmaya gayret ederim