Ölüme yaklaşmayı mı kutlayacakTINIZ yoksa bahanelerinizi mi? Her geçen yıl dünya yaşanmaz oluyor?

Yılbaşı falan neyse de başka zaman napıyorsanız yapın ama özenti olmayın. Mutlu olmayı bile bilmeyen insanlarız.

Bencillik , dedikodu, zina ( aldatma da dahil ) , yalan , iftira , kumar , şiddet , terör , kaos vs varken ben mutluyum diyen insanlar yapmacıkdır.

Mutlu olmak istiyorsan önce adam olacaksın , iyilik yapacaksın , ince düşüneceksin öyle mutlu olacaksın.

Yoksa yılbaşı kutlamakla , hergün cafelerde takılmakla falan mutlu olmuyorsun , yapmacık oluyor ve kendini de bazılarını da kandırıyorsun ama Allah'ı kandıramazsın. Neyse ben dini açıdan konuşmak istememiştim sadece ne kadar özenti olduğunuzu vurgulamak istemiştim. Noel amca Siz Müslümanların Tanrısına küfür eden Nemruddur ama umrunuzda mı Müslümansınız ya ! ?

Günün sorusu olacak inşAllah yılbaşında.

Ölüme yaklaşmayı mı kutlayacakTINIZ yoksa bahanelerinizi mi ? Her geçen yıl dünya yaşanmaz oluyor ?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• kesinlikle doğru şeyler söylemişsin hacım

0|0
    0|0
    • Doğru soylemek değil mesele doğru olmak lazım. Baksana sorum bomboş. Eyvallah.

• Fazla takılmayacaksan burada , silme.

• fazlada takıldığım yok ama bilmiyorum ya belkide silmem

Yükleniyor...