Sizi harekete geçiren korkularını mi hayalleriniz mi?

Yıllardır insanları araştırıyorum ve vardığı konu insanı harekete geciren tek şeyin korkuları olduğunu gördüm ve bu yüzden kimse korkusuz değildir... mesela neden daha fazla para kazanmak istersiniz ya da neden 25 yaşından sonra kaygı kapilirsiniz evde kaldım diye ya da neden namaz kilip oruç tutup zina yaparlar daha çok para kazanmak istersiniz çünkü birseyi görüp alamamaktan korkarsiniz ya da fakirlikten.. 25 yaşından sonra evde kalmaktan korkarsiniz 25 yaşınız kadar bir çok talibiniz olur ama hepsine birsey bulup red edersiniz ama 25 yaşına gelip talibiniz kalmadığında önünüze ilk çıkanlà evlenip evde kalma korkusu yüzünden mutsuz olursunuz ya da cehennem den korkarak namaz kilarsiniz ama zina için göze alırsınız peki ne dir sizi harekete geçiren korku mu yoksa hayal mi

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Kendi adıma hayallerim çok para kazanmak istemem sevdigim işi yapıp ona göre para kaznmak isterim evde kalmaktan korkmam ki evlenmemek tercihimdir zaten fakirlikten falanda korkmam çünkü mutlaka yapılcak bir iş vardır acıkcası namazda kılmam oruçta tutmam zinada yapmam cehennemdende ölmektende korkmam allahtan korkarım sadece üzülürüm ölmeden önce yapmak isteyipte yapamadıklarımdan dolayı ve ailemi arkada bıraktıgım için üzülürüm korktugum 2 şey allah ve zamandır bu kadar yani biraz uzun oldu ama 😀

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Guru senin için guru muş ibadet sadece Allaha saygı için yapılır namaz kıldım oruç tuttum iyilik yaptım demek cennetlik sin demek değildir bunların tersini yapanda cehenneme gidecek diye bir konu yok geri kalanı ise beni ilgilendiren şeyler değil 25 yaşımı çoktan geçtim şükür çalışıyorum para sıkıntım da yok korkularım yok şükür

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Beni harekete geçiren stres

0|0
    0|0
  • korkularim.

0|0
    0|0
  • hayallerim

0|0
    0|0
  • Korkularım , hayallerim , panikliğim , isteklerim , azimliliğim vb. Birçok faktör var sadece birisi diyemem.

0|0
    0|0
  • Her ikiside aslında 😊

0|0
    0|0
  • korkularım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yaşam Nedenini Hayallere Bağlarsan ;
    Gerçekler Ölüm Sebebin Olur.

0|0