Bir bakar misiniz lütfen?

Ben lise 4 teyim 18 yaşındayım durumumuz iyi olmadığı için çalışmam gerekiyor ben is ararken işte bir yer buldum çalışmak için bir cafede garson luk yapıcam işte ilk günumdu başladım çok iyi bir cafe çok havali neyse işte ilk gün başladım en yakın arkadaşım geldi sınıftan ben kendi kendime şansımı... dedim ama o beni görmedi hiç bir masaya geçmeden arkaya geçti ve patrona sarıldı meğerse çalıştığım yer en yakın arkadaşımın cafesiymis sonra beni gördü işte çok şaşırdı kaldı ole hiç beklemiyodu bende beklemiyodum ikimizde baya işte kaldık ole sonra masaya geçti ben yanına gittim neden çalışıyorsun falan sordu konuştuk işte falan o sürekli geliyomus ben şimdi çok kararsız kaldım sanki orda çalışmamdsn memnun olmadı üzüldü ben napsam başka is mi arasam

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

• Değerli genç arkadaşım,
    Çalışmak asla ayıp değildir. Hatta çalışan insanlara ayrı bir saygıyla bakarım. Namusuyla çalışıp para kazanmak gibisi var mı. Kötü bir şey mi yapıyorsunuz? Tam tersine kendinizle gurur duymalısınız.
    Hayat maalesef herkese eşit davranmıyor. Kimimizin hali vakti yerindeyken kimimiz çalışmak zorunda kalıyoruz. Bunlar hayatın gerçekleri ve kimi nasıl bir gelecek bekliyor bilemeyiz. O yüzden hepimiz herşeye hazırlıklı olmalıyız.
    Siz çalışarak kendiniz ve sevdikleriniz için daha iyi bir gelecek hazırlamaya çalışıyorsunuz. Bunun için ben size sadece kocaman bir Aferin derim. Fakat lütfen eğitiminizi de elinizden gelen en iyi şekilde tamamlayın. Mümkünse üniversiteye de gitmelisiniz. Bir mesleğiniz olması çok önemli.
    Arkadaşınıza gelirsek. Sizin durumunuza üzülmüş. Bir arkadaş olarak maddi yönden yetersiz olmanıza bu şekilde hissetmesi sizi önemsediğini gösterir.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• memnun olsa ne olacak neden böyle kendini kasıyosun ki? çalışmak ayıp mı? isterse sahibi olsun ne olacak yani. takma böyle seyleri

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Arkadaşının memnuniyetine gore mi yön vereceksin çalışma hayatına yapma allah aşkına. Daha iyi bir iş bulursan bırak tabiki ama bu sebepten değil...

1|0
    0|0
  • Onun sahip olmadığı çok şeye sahipsin zamanla anlayacaksın :) Çalışmaya devam et bundan gocunma bu senin elindeki en büyük silah geleceğine yön vereceksin bu sayede :)

1|0
    0|0
  • sen para kazanıyorsun kötü birşey yapmıyorsun çalışmayadevam

1|0
    0|0
  • TESADÜF DEĞİL BU.

arkadaşının cafesine sen dolaylı yollardan başvuruyorsun ve işe giriyorsun ilk günde tesadüfe bak arkadaşını görüyorsun. sana söyleyim, seni yatağa atma planları bunlar. şu kadarcık aklın varsa kafayı çalıştırır görürsün herşeyi.

0|0
    0|0
    • Ne alak ya ikimizde kızız ve yakın arkadaşız

• şimdi sana dediği gibi şu kadarcık aklın varsa geçerli herşey.
      ama o akıl yoksa yapacak birşey yok. hadi by

• İşine bak niye ayrılacaksın

0|0
    0|0
  • yoo sen çalışmana devam et bence çalışmanın ayıbı olmaz

0|0
    0|0
  • İşine bak

0|0
    0|0
  • çalışın orada prenses

0|0
    0|0
  • Sacmalama devam et

0|0
    0|0
  • dik dur eğilme

0|0
    0|0
  • Çalışmak ayıp değildir çok iyidir. bende aynı öyle iş arıyorum nasıl buldun hemen aldılarmı? ayıptır sorması ne konuştunuz okuldan sıkıntı olmuyormu

0|0
    0|0
    • Yok sıkıntı olmadı ama başka yerlerde olabilir benim patron iyi

• ara tabi ama iş bulmadan çıkma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• saçmalama ayol o üzüldü diye işten mi çıkıcaksın

1|0
    0|0
  • Bu durumunda sana sıkıntı çıkarmayacak biriyse kal devam et. En azından bir süre sonra başka bir cafeye falan geçersin?

1|0
    0|0
  • Saçmalama sen çalışansın isterse her yer onun olsun. Gocunma

1|0
    0|0
  • saçmalama ya

0|0
    0|0
  • Ben is degistirmek yerine arkadasımı degistirirdim bu durumda

0|0
    0|0
    • Neden arkadaşımdan vazgeciyim çok sevdiğim biri

• O seni sevse boyle davranırmıydı sence?

• Zaten bişi demedi sadece üzüldü

• takma bosverrr ekmek parasi kazaniyosun sen rahatsan gerisi boss

1|0
    0|0
Yükleniyor...