Cocuklugumdan beri sevgisiz ve ilgisiz buyudum. şu an hala oyleyim psikolojim bozuk?

Ne ailemden ne arkadaslarimdan yani kimseden ilgi ve sevgi gormedim şu an bile durum ayni ve cok mutsuzum. Bu yuzden psikolojim bozuldu. Bu durumdan kurtulmak istiyorum. Ne yapmaliyim?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• ozaman duygusal bırısın. duygusallıga vurur boyle seyler. ve hassas olursun.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim bende ne ailemden ne baska birinden sevgi gormedim ayretten bir sorunum daha var ilgilenirsen sormak istiyorum sitedekilere mesajla bir turlu cozemedigim konu hakkinda mesajla soru soruyorum kusura bakmq rahatsiz etim sorum ben hic sevmedim, asik olamadim ve sevemiyorumda. Bunun icin gerek var mı bilemiyorum ama psikologa gitmeyi dusunuyorum herkes gerek yok diyorda ikna olamuyorum. Sana bir sorum olcak dostum dogdugundan bu yana dusun ama bunu. Bazilari hatta bircogu kisi birine asik oldugunu dusunuyor bastan sonradan anliyorki sadece hoslantiymis diye dusunuyor. Hic hayatinda dogdugundan beridir boyle birsey dusundun nu birine karsi veya hicbir an birinden hoslandigin zamanlar bile asik oldugunu sevdigini dusunmedin mi? Bunu iyi okuyup anlayip ve dusunup Allaha inancin uzerine dogru cevapla dostum. Allaha inancin uzerine sordugumdan aman yanlis cevap verme cok buyuk gunah olur ama eger dogru sekilde cevaplarsan beni 1 yildir icinde bulundugum ikilemden kurtarmus olcaksin ve gerekirse bir an once psikolga gidicem buyuk sevaba girersin nolur yardim et dostum

0|0
    0|0
    • Hoslandigim kizlar oldu evet ama hic bir zamam gercekten bir kiza baglanmadim asik olmadim. Hoslandigim kizlardan da bir sure sonra sogudum. 19 yasindayim bu gune kadar asik olmadim yani

• Sagolasin dostum ilgilendigin icin sorumla ama yukarda sormak istedigim, bu zamana kadar butun hoslandigin kizlari dusundugunde, ilk zamanlarinda ask sandigin sonra hoslanti oldugunu anladigin biri oldu mu veya hepsine herzaman hoslanti oldugunumu dusunuyordun hoslandigin zamanlarin baslarinda bile? Bunu Allaha inancin uzerine iyi bir dusunup dogru cevaplarmisin nolur

• Goruslerimi gozden gecirirken bu yorumuma rastladim dun. Ben psikologa gittim gecen gunlerde cekingenligi yendim gibi kardes istersen yardim edebilirim

Kızlar Ne Diyor 3

• önce sen ilgi ve sevgi göster, kendinin farkına varmazsan kimse senin farkına varmaz

0|0
    0|0
  • psikologa git?

0|0
    0|0
  • Gel kader arkadaşım gel seninki ne derece bilemem ama benimkilerde böyle. Ne yüzüme bakıp halimi hatrımı sorarlar nede önemseyip ihitiyacımı sorarlar 😔 tutuştururlar elime parayı tamam ben artık mutluyum!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...