Sizce Türkiye de neden şiddet arttı? gazetede okudum kadın 7 yıllık kocasının kafasına kül tablasıyla vurmuş?

Gazetede okudum kadın 7 yıllık kocasının kafasına kül tablasıyla vurmuş hemde balayında mesela karısını tüfekle vuran kocalarda var ya da erkek arkadaşının pipisini bıçakla kesen kızlarda var. Sizce Türkiyede neden bu kadar şiddet arttı?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• hangi toplum olduğu ya da neye inandığı önemli değil bir toplumdan inan sitemi ve adelet sistemi çökerse geriye hiç bir şey kalmazki şu an tüm dünyada aynı sorun var sadece türkiyeye özgü bir durum değil

0|0
    0|0
    • teşekkürler ares_ yorumun için haklısın adalet sistemi kötü artık inanç sistemide çöktü

• artık insalardan sistemi sorugulamamları için sürekli kafaları meşgul tutuluyor ki bu konuda en büyük silahları cinsellik moda tüketim.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• nüfüs çoğaldıkça psikopatlaşıyor :D şaka bır yana bunlar hep saygı dın hoşgör eğitim eksikliği malesef :(

1|0
    0|0
  • yuh bee

1|0
    0|0
  • Huzur kalmadı aileler içinde ne yazıkki ve de sadakat saygı

1|0
    0|0
  • bunlar hep cehape zihniyeti ahaha

0|0
    1|0
  • Ney pipi de mi kesmeye başlamışlar vay başımıza gelenler

0|0
    0|0
  • otorite boşluğu. kanunların caydırıcılığı yeterli değil demek ki, bir de eğitim sisteminin yetersizliği de eklenebilir

0|0
    0|0
    • Lebblebbyy sence psikolojik hastalıkları olduğu içinde şiddet uygulama artmış olabilir mi

• şüphe yok tabii. çocuklukta yaşadıkları bazı travmalar ve yetiştirilme tarzları da bunda etkilidir.

• bunların haberlerinin yapılması bile bazı erkekleri cesaretlendiriyor.

0|0
    0|0
  • Üzülerek söylüyorumki cocukluktan beri yetiştirilme geleneklerimiz hep şiddete dayalı örf ve adetler :) Anlayacagın kanımızda var bırak boyle kalsın :D

0|0
    0|0
  • dizilerden :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...