Koca sitede bir tane avukat hukukçu yok mu ya yuh?

bu sitedee bir tane hukukçu yok mu ya bana dösün varsa yani gerçekten yuh yok musunuz?

Güncellemeler:
ücertsiz soru sorcam da

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Vardı burada ama nicini bilemiyorum şimdi canım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Çekilinn benn doktorumm

0|0
    0|0
  • yuh bize

0|0
    0|0
  • Söyle yardımcı olayım ben mühendisim ama arkadaşımın yanına gideceğim birazdan avukat kendisi her türlü dava ile uğraşıyorlar. Sorarım merakını gideririz ;)

0|0
    0|0
    • Kardeş dovuş u var ama basit yaralama suç benim üstüme kaldı şikayet olmadığı halde kamu davası açıldı bu iş nasıl sonuçlanır öğretmen olmama engelmi çocuk yaralamış durumuna düştüm davada erkek kardeşi kıyafetine karışmış dalaşma çıkmış tırnakları hafif dalamış felan yazdı

• 5 yıl bir olaya karışma tutuksuz yargılanırsın ;) hiç bir şeyine engel olmaz sabıka yemezsin.
      Ben 5 kişiyi bel üstü bıçakladım. 2 si ölümden döndü. 2 Haklı olduğum için veya 2 si hasım olmamak için 1 ide kendi işini kendi görmek istediğinden davacı olmadılar. Devlet belden üstü bıçakladığım için bu kişileri öldürmeye teşebbüsten dava açtı yargılandım nefsi müdafa olduğu için tutuksuz yargılanmama karar verildi vede 5 yıl boyunca hiç bir olaya karışmamam, karışırsam tutuklanacağımı söylediler. 1 yıl sürdü dava beraat ettim. 5 yıl olayıda bitti. Şu an tertemiz olalı 5 yıl oldu. Ne işimde ne benzeri şeylerde ne devlet dairelerinde bu hiç karşıma çıkmadı. Zorluk çekmedim. Sende tutuksuz yargılanır serbest bırakılırsın. 1 kaç yılda karışma olaylara derler.
      Ben 1 yıl dayanamadım karışmadan uğraştıklarından dolayı hasımlar ama bir sıkıntı yaşamadım.

• Ben avukat değilim ama sanırım yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • manken ve kaslı üyelerimiz çok

0|0
    0|0
  • Ya bir kaybol yaa 18 25 yaş arası genç toplumdan ne avukatı bekliyosun sen !!!

0|0
    0|0
  • varda sen görmemişsin

0|0
    0|0
  • vardır elbet

0|0
    0|0
  • Konu ne

0|0
    0|0
  • karar aleyhine çıkarsa olamazsın

0|0
    0|0
  • işi kolaya falan mı getirmeyi düşünüyorsun?

0|0
    0|0
  • burada tum mavililer hukukcu 😂

0|0
    0|0
  • @sarışınhukukçu bu vardı sanırım gitmediyse.

0|0
    0|0
  • Sorunu sor arkadaşım. Avukat değilim ama kanun bilirim. Bildiğim birşeyse yardımcı olayım.

0|0
    0|0
  • İstanbul barosu mu burası bacım?

0|0
    0|0
  • Ben işletmeciyim yanımdaki arkadaş GS hukuk ta okuyor soru neydi

0|0
    0|0
  • Ben avukatım

0|0
    0|0
    • Kardeş dovuş u var ama basit yaralama suç benim üstüme kaldı şikayet olmadığı halde kamu davası açıldı bu iş nasıl sonuçlanır öğretmen olmama engelmi çocuk yaralamış durumuna düştüm davada erkek kardeşi kıyafetine karışmış dalaşma çıkmış tırnakları hafif dalamış felan yazdı

• Kardeşim 18 ben 23 ikimiz basitçe kavga ettik ben onu polise şikayet ettim o da benim kolumu tırmıkladı demiş şikayetçi olmadık ama kamu davası açılmış mahkeme oldu basit yaralama ve tehdit diye benim adıma açılmış dava şüphe ili benim hakim kızın kıyafetine karışımş yazdı arada tartışma çıktı polis geldi felan yazdı birinci sorum bundan dolayı sicilime işlenir ve öğretmen olmama bir zarar gelirmi ikincisi bu olayda neden ben şüpheli oldum bende kadınların ifade verdiği yerde şikayetlerim ii söylemiştim ben çocuk dövdü durumuna düştüm savcıya gidip soruyummu NOLUR OKU VE CEVAP

• Basit yaralama ise ikiniz de eğer ki şikayetten vazgeçmişseniz kamu davası düşer. O yüzden siciline işlemez merak etme. ancak şikayetten vazgeçtiğini kardeşinin tutnağa yazdırması gerekirse duruşmaya gelip söylemesi lazım. ancak hapis cezası alırsan bu siciline yansır ama olayda ceza olacak bir durum görünmüyor

• hayırdır sorun nedır?

0|0
    0|0
    • avukatmısın bilgi

• olay daha bugün mAhkemesi oldu kararda çıkmadı nasıl sorgiliyım avukatsınız dimi cevaplarsan sevinicem sorum şu basit yaralama ve kardeş kavgası bu yani sicilime işlenirmi bide ünverstede aldığım iki hafta uzaklaştırma var ama bu kopya ve adli değil fimi bu sicilimle alakalı mı vede öğretmen olanitimiyim

• ben avukatım demedım önce buna bı aydınlık getırelım, mahkeme bugun olduysa kararı beklemenız lazım karar çıkmadan avukatlar dahıl kımse buna net cevap veremez mahkeme kararından sonra tutuklama ya da adli sicile gırmedıgı surece sorun yok ama tutuklama ya da adli sicile gırerse ozman unutun

• var kanka

0|0
    0|0
  • Evlilik teklifi kabul etmiyorum

0|0
    0|0
  • Buyur?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...