Çocuğunuz size bir gun"ben gay im-ben lezbiyen im"derse nasil karşılarsiniz?

Bir dusunelim
Cocugunuz var ve size bir gun"anne baba ben gay im! ya da , anne baba ben lezbiyen im"dedi
Ne tepki verirsiniz nasil karsilarsiniz
Olmaz diye birsey yoktur iyice dusunun hepimizin basina gelebilir

0|0
15|20

En İyi Erkek Görüşü

• elimden gelen bir durumsa yardımcı olmaya çalışırım, tedavisi vs. ama elimden bişi gelmeyecek aşamadaysa (artık reşittir ve kendi net tercihidir, kendinden emindir) nasıl diğer çevremdekilere saygı duyuyorsam kendi çocuğuma da saygı duyarım. hem bunu bana söyleyecek kadar cesaretini toplamışsa (ki aslında bu da kendinden ne kadar emin olduğunu gösterir) baba-oğul/kız ilişkimizin ne kadar iyi olduğunu da anlamış olurum.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Allah kimselere vermesin önce de benim. Lakin yapılacak en mantıklı şeyi yapıp once her turlu tedavisini yaptırmaya calışrrım baktım olmuyor ısrarla sapıklıktan vazgeçmiyor yapacak bir şey yok mecburen ters yatırıp gırtlagını kesecez :)

0|0
    0|0
  • Ayıkla şimdi princin taşını.
    Oğlum derim sen sadece paçalarını abdest alırken katlayacaksın o kadar.

0|0
    0|0
  • ben sindiremem. homofobik olduğumdan dolayı değil ama bana ve ailemin sahip olması gereken ahlak anlayışına sığmaz. gay ve lezbiyen arkadaşlarım olabilir onların da olabilir. başka insanlara karışamayız.

0|0
    0|0
  • Ahh hadi ama evlat kendine gel adamım lanet olası bir seçimi bu kadar büyütme git ve onunla savaş tamam mı eğer bir tercihin varsa onun arkasında dur evlat ve kıçana girecek olan lanet olası bir penisten korkunca bana gelme evlat

0|0
    0|0
  • Tedavi olur.

0|0
    0|0
  • Ağzını Burnunu Kırar Evlatlıktan Red Ederim.

0|0
    0|1
  • Cukunu keserım senın derım kanks

0|0
    0|0
  • şimdiden düşünmek istemiyorum kanka😁

0|0
    0|0
  • Çarparım karıya götürrüm.

1|0
    0|0
  • Bir şey demem, saygı duyarım.

0|0
    0|0
  • ne süredir bu görüşte olduğunu sorarım. tıbbi anlamda destek isteyip istemediğini de. eğer hayatından memnunsa o şekilde yaşamasını desteklerim. hayat onun hayatı. bana kararlarında destek olmak düşer.

0|0
    0|0
  • Kulaklarndan tavana asarim hormonal bozukluk baska gaylik baska

0|0
    0|1
  • Tedavi ettiririm.

0|0
    0|1
  • tedavisi içn varimi yogumu dokerim pesinide birakmam!

0|0
    0|0
  • 3 gün katıksız dövmessem ne olayım

0|0
    0|1
  • henüz buna hazır deilim.

0|0
    0|0
  • sen lezbiyensin sanırım

0|0
    0|0
  • odunla döverim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Önce bir bakarım nedir ne değildir diye sonra psikiyatri ya gideriz ruhsal mı diye ve hormon testine bu bilimsel olarak da böyledir denirse evladımdır sonuna kadar destek olurum

0|0
    0|0
  • Tabi ki bu duruma çok kızarım, üzülürüm ama ona bunu belli etmem ; öğrendiğim gibi direk bir psikiyatıra götürürüm psikolojik değilse hormon tedavisi aldırırım ama bu işi hallederim!
    Tamam çocuğum senin tercihin diyip kabullenmem.

0|0
    0|0
  • Hic Bilmiyorum. O gün gelsin iste ozaman düsünürüm. Ama Allah göstermesin.

0|0
    0|0
  • kötü bir tepki vermezdim yardımcı olmaya çalışrdım çocuğuma , konuşurdum. çünki ben bunun gerçekten bir tercih olduğunu değil yapısal bir durum olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Sorun yok derim gayse

0|0
    0|0
  • Kararina saygi falan duymam

0|0
    0|0
  • ben üzülürdüm ya

0|0
    0|0
  • Uzulurum ya.

0|0
    0|0
  • Anlayışla karışlayabilirim
    Çözüm ararım heralde..

0|0
    0|0
  • Beynim yanar herhalde bilmiyorum umarim demez

0|0
    0|0
  • Agzina tuvalet terliği ile vururum :D

0|0
    0|0
  • Uzulrdm ama karsi gelmezdim

0|0
    0|0
  • İllaki kararından vazgecirmeye calısırım ama kararı kesinse ona bırakmak durumunda kalırım

0|0
    0|0
  • Allah göstermesin diyenlere güleyim dur.
    Güldüm.
    Şimdi şöyle bir sorun var, şahsen ben lezbiyen olduğum için çocuğumun olması imkansız. Ama gün gelir de evlatlık bir çocuğum olursa, onunla bu konuda detaylıca konuşurum. Çünkü bu içinden gelmeden ziyade etkilenme olabilir.
    Ama kararından kesinse ve kendini hemcinsleriyle mutlu hissediyorsa,"Annenim, Yanındayım" diye gezmeye başlayabilirim.

0|0
    0|0
    • Allah göstermesin diyenlere aksine Gülmemen gerekli. Cünki hersey ondan gelir sakat bir evladın olursa da Allah'dan degis degistirebiliyorsan zamanı ya da evladını.

• @YakaPaca ikimizin dediği de aynı ama neden ekleme gereği duyduğunu anlamadım :p Etkilenme kelimesini ben de lezbiyen olduğum için kullandım.

• Olabilir dedigimiz aynı da olabilir ama Allah göstermesin diyenlere gülesim var dedigin icin yorum yapma geregi duydum okadar :)

Yükleniyor...