Telefon dolandırıcıları annemi aramiş babamın kimligini nerden biliyorlar?

Arkadaşlar bizim evi aramişlar. babamın ana adi baba adına kadar ögrenmişler. hatta ev adresini vs de biliyorlar. bide yaninizda 2. bir şahis var mı şu an demişler.

bide kendisini ben polis memuru kemal diye tanıtmış güzel kardeşim.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Bari senaryoyu degistrsler hep aynısını yapıyorlar 😄😄 dolandirmadan önce topluca bir arastrp arıyolar. Polise ver. Ama tek kullanımlık bir numaradr. Dalga geçebilirsin ama eğlenceli olur 😊

0|1
    0|0
    • geri dönüş yapamiyorm numarayi yönlendirmiş adi. tek kullanımlıkta olabilr. zaten geri dönüşlü olsa iyi bir sövücem de degil. gecensenede ben nasadan ariyorm diyordu.

• anam saf. adam konşmuş sizin ev şuramı hee evet evinizde 2. şahis var mı demiş. polis olsaydin bunları sormazdın demiş adamda hemen kapatmiş.. korkum o degil eve gelip gelmemeleri. neyse sagolasn :D

• O kadar cesaret yoktur sanmıyorum. Günde kaç insanın arıyorlar böyle. Rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Araştırıyorlar önce. Pat diye dolandırmıyorlar ki. İnandırıcı olması lazım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Aradığı numarayı polise verin ya da onların polis olduğuna inanıyormuş gibi yapın bir dahaki aramasında polis konuşmalarınızdan haberdar olsuun..

0|0
    0|0
    • bu numaralar tek kullanımlıkmış nette öyle yaziyor. kapı numarasina kadar biliyor o tuhaf ya nasl ulaşiyorlar anlamiyorm.

Yükleniyor...