Akıl sağlığı bozuk nekadar çok insan var öyle. Sizcede öyle değil mi?

Bir yorumda birinin bana söylediğini yazdım. İçinde şerefsiz sıfatı geçiyordu. Sen kimseye şerefsiz diyemezsin diyip engellemiş beni. Noluyoruz ya dedim.😯 Sizcede aklından zoru olan bir çok insan yok mu burada?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Genel olarak erenköy ve bakırköy saflarından katılan arkadaşların çokluğundan kaynaklı bir durum o takma geçer ;)

0|0
    0|0
    • Şaka gibi olay ama ya 😀 hala şokum anlayacağın.

• Kesinlikle amacından saptı daha fazla sapmadan köprüden önce son çıkıştan çıkıyorum ben :) iyi günler sana :)

• sana da iyi günler :D

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Var öyle kafalar burada, adamın biri soru sormuş ben soru soranı destekleyici bir cevap yazdım ama yazdığımı neresinden anlamış ise yorumuma cevap yazmış bende yazayım dedim ama engellemiş adam vay arkadaş dedim ne beyinler var şu yeryüzünde :) Gülüp geçeceksin boşver.

0|0
    0|0
    • Şok oldum ya. Birinin bana söylediğini yazdım içinde şerefsiz geçiyordu. Kimseye şerefsiz diyemezsin diyip engeli basmak ne ya. Bu insanlarla aynı oksijeni tüketiyoz. Farkındasın değil mi😀

• Yapacak bir şey yok dünya bir ev onlarda dünya içinde yaşayan bir aile mecbur katlanacaksın.

• akıl sağlığı bozuk değil de, bildiğimiz aptal bu..
    yani her yerde rastladığımız "düz aptal".. okuduğunu anlayamayan biri..

0|0
    0|0
    • Sanırım bu daha doğru oldu. Aslında gayet basit cümlelerle yazmıştım yorumumu ama onu da anlamamış demek.

• Hemde o kadar çok ki ve farkındada değiller. Her eve bir psikolog kampanyası başlatmak lazım😄 Laf atacaklara söylüyorum kendimi soyutlamadım.

0|0
    0|0
  • Ruh sagligi bozuk insanmi ariyorsun cok var onlardan.

0|0
    0|0
    • Evet malesef çok var. İyi insanlar da var ama sanki iyiler ve sağlıklılar çok az gibi.

• Dogru cok az bitmek uzereler

• Burada kimseye güven olmuyor ben bunu öğrendim

0|0
    0|0
    • Ya güveni geçtim iki kelam konuşcak insan yok be 😀

• Başkasının bana söylediğini yazdım içinde şerefsiz lafı geçiyordu böyle diyolar dedim kimseye şerefsiz diyemezsin diyip engeli basmış hala şokum😯

• Valla haklısın dürüst olan kimse yok sahte hesaplar dengesizler yalancılar hepsi burada

• ülkenin insan çeşitliliği rus salatası misali. içinde yok yok :D

0|0
    0|0
  • Fazlaca.. Bunu sorman dahil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• O an yanlış anlamış olabilir :d abartmaya gerek yok

0|0
    0|0
    • Yanlış anlaşılcak bişey yok normal insan gibi okuma yazma biliyorsa ve aynı zeka seviyesindeysek gayet net ve açık yazılan cümleleri algılayabilir diye düşünüyorum

Yükleniyor...