Metrobüste tokat yedim mahkemeye vermeli miyim?

Arkadaşlar her sabah ki gibi metrobüsü bekliyordum zincirlikuyuda aşırı yoğundu neyse metrobüs geldi bindim aşırı kalabalıktı mecidiyeköy durağında aniden fren yaptı metrobüs önümde bir kız vardı frenden sonra üstüne doğru kaydım belini sarmaladım sırtı dönüktü kötü pozisyon oldu kız döndü tokadı suratıma atıp bis hayvan hanzo tecavüzcü dedi herkes üzerime yürüdü ağladım bir sonra ki durakta metrobüsten atıldım. Az daha linç ediliyordum bu ne terbiyesizlik arkadaşım kızın resmini çekmiş arada telefonla oynarken sizce mahkemeye versem kazanır mıyım?

• Mahkemeye ver
    21% (4)50% (5)31% (9)Oy Ver
  • Mahmekeme verme
    5% (1)10% (1)7% (2)Oy Ver
  • Metrobüs vakasıdır de geç
    74% (14)40% (4)62% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Tecavüzcü damgası yedim hayatımın en zor anlarıydı :(
Yardım edin...

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Olur böyle şeyler yaa tokat atmasına ne gerek vardı ki çık yazık

0|1
    0|0
    • :( rezil oldum sorma ya tecavüzcü oldum küfür yedim :(

En İyi Erkek Görüşü

• Geçenlerde adamın teki kıza tecacüz ediyordu neredeyse, kimsenin sesi çıkmamıştı ben olmasam.

Sana nasıl yüklenmişler bu kadar anlamadım.

0|1
    0|0
    • direk dönüp tokat attı çığlık attı sonra linç etmeye kalktılar sonra ki durakta metrobüsten attılar ağır küfürler edip :(

• Suçsuz olana yüklenirler zaten gotkafalılar. Bazı günler taciz olaylarına şahit oluyorum, müdahale ediyorum ve tek kalıyorum kimse karışmıyor.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Böyleleri de var işte.

0|0
    0|0
    • reis mahkemeye verim mi tecavüzcü olduk :( ağladım hayatımın en zor anlarıydı :(

• Valla kardeşim yapılması gereken neyse yap bence. Bırakma bu işin peşini. Tecavüzcü ne demek, kız ağzından çıkan lafın farkında değil. Kürekle vuracaksın ağzına

• sende düştüm ya ne hanzosu kezban diyip iyi bir tokadı yapıştırsaydın ^^

0|0
    0|0
Yükleniyor...