Arkadaşlar bugün kandil?

arkdaşlar öncelikle hapinize hayırlı kandiller. dua edilmesi gereken bir gün ama adet oldum. adetliyken zikir çekebilirmiyim bir sakıncası var mıdır?

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Canım kardeşim Eğer Kur-andaki dinden ve mantıktan bahsediyorsan kur-anda kandil yok peygamberin ölüm tarihi ve doğum tarihi hiçbir şekilde kesin değildir kadir gecesinin kesin olmadığı gibi :) Adetliyken sadece eşinle birlikte olamazsın bakara suresi 222 Zikir çek ALLAH'ı zikret ama bugün özel bir gün değil. Eğer Kura-ndaki din ise :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet canım Bol bol Umarım Allah sana bu niyetinden dolayı gerek gereken sevabı verir

0|0
    0|0
    • amin canım cümlemizin inşallah

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• hiçbir sakıncası yok kuran bile okuyabilirsin. ayrıca kandil dini bir olgu değil gelenekseldir dinin içine entegre edilmiştir. Adet olsan bile dua zikir kuran hepsini okuyabilirsin.

0|0
    0|1
    • kuran okuyamaz. kandırma kızı

• Sapiklikllarinda ittifak var. Cahille münakaşa olmaz. Cücükkk...

• @Fakiristan :) Ovvv alim alim maşallah bırak allah aşkına burada yazdıklarınla rezil oluyosun. şu insanlar sen dogru desen bile seni dinlemez edeple gelen lütufla gider vesselam...

• Adetli iken halay çeke biliyorsan zikir de çeke bilirsin bir sakıncası yok Hayırlı kandiller 😊

1|0
    0|0
  • Çekebilirsin

0|0
    0|0
  • Uydurma şeyler hep... İslamiyetten umudu kestim de bu ülkemizin hali nolacak

0|0
    0|1
  • Çek evladım çek..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...