Yüreğinizin saçlarını tarar mısınız veya makyaj yapar mısınız?

Yüreğinizin güzel görünmesini nasıl sağlarsanız?
Bakımını nasıl yaparsınız?

0|0
43|20

En İyi Kız Görüşü

• Tayzikli su ile yıkıyorum ne makyajı asdf
    Yürek dediģin temiz ve dogal olmalı :)

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 42

• Yüreğimin saçları insanlarla olan ilişkimi temsil ediyor düzenli taramazsam eğer birbirine dolanıyor kırıklar oluşuyor ve sonra taramaya kalktığımda da yüreğim acıdan ağlıyor bu yüzden saç bakımını ihmal etmem özellikle bitlere kesinlikle yer yok.. Yüreğimin makyajı ise ne kadar merhamet dolu olduğudur merhametten kastım yapmacıklık değil yalnız çünkü o öyle olunca makyaj pek doğal durmuyor çirkin gözükmemesi için gerçek vicdan ve merhamet yüklüyorum yüreğime elimden geldiğince o zaman yüreğimin güzelliği yüzüme de yansıyor işte.. :)

0|1
    0|0
  • Yuregimin guzel gorunmesi icin cabalamam yuregime Allah askini koymaya calisir yuzumde bir gulumsemeyle dolasirim pek bir sey yapmam ben :)

0|1
    0|1
  • İyilik ederim, insanları mutlu ederim, bütün kötü duyguları temizlemeye çalışırım yüreciğimden ( çok başarılı olamasamda) en güzel bakımda bunlar bana göre.

0|1
    0|1
  • yüreğime porselen makyaj yapıyorum, çok yıprandı anca kapanıyor, saçları doğal haline bıraktım biber.

0|1
    0|0
  • Onu sadece özgür bırakırım. Çünkü çoğu günlerde hayatın gereği bazı güzellik kalıplarına sıkışırım fiziksel olarak fakat yürek bu, onun sahte zorunlulukları yoktur. Ben makyaj yapmak yerine çikolata alırım ona, saçlarını taramak yerine rüzgara teslim ederim.

0|1
    0|0
  • Fikrim heveslerimi alt eder sonra kendime yönelirim. İşte bu kendime, içime yönelme zamanları benim için bol yürek cilalamalı geçer. Gerek ağlayarak gerekse anlayarak. Ama hep böyle zamanlardan sonra güzel bisey cıkar ortaya

1|1
    0|0
  • Her gün yıkarım temizlerim :D

0|1
    0|0
  • kimseyi sevmeyerek, kimseye değer vermeyerek muhteşem görünmesini sağlıyorum.

0|1
    0|0
  • ruhu beslemek kolay makyaja gerek duymaz ruh
    anlayıslı olmak
    kabullenmek
    sakinliği korumak
    insanı sevmek
    spor yapmak
    kaliteli şarkı dinlemek
    olumsuz düşünceyi yok etmek
    yererlidir :) okumak tabii :)

0|1
    0|0
  • dogal. tek bir hamle. yaptim yuregime, kitledim. anahtarinida sakladim. beni iyi taniyan anahtari bulur ;)

0|1
    0|0
  • hic boyle romantik olamadim.

0|1
    0|0
  • Acıyla o kendi kendine bakımını yapıyor

0|1
    0|0
  • Bi' tarlatan takıyorum güçlü görünsün diye, bakıyorum altında şarlatan olmuş acılar.
    Yüz güzelliği geçiyor da yürek güzelliği geçince, insandan da geçiyor. Her şey.

0|1
    0|0
  • Saclarini tararim da makyaj yapmam yurek dedigin temiz olmali saf olmali kendimce

0|1
    0|0
  • Yüreğim için yapabileceğim tek bakım ; yüreğimi temiz tutmak !

1|1
    0|0
  • Camasir suyu kullaniyorum

0|1
    0|0
  • Yürek kırmızısı tutkumun rengi solmasın diye şefkati sevgiyi eksik etmiyorum... kalp kırıklıklarımı günde üç kere iyi niyetle yıkıyorum mantıkla tonikliyorum merhametle kremliyorum... Artık saf bırakmıyorum mutlaka şüphe pudrası kullanıyorum...

0|1
    0|0
  • Yüreğimin tozunu bile almıyorum, incinmesin diye..

0|1
    0|0
  • Güzel gözüksün diye her hangi bir şey yapmıyorum. Olduğu gibi gözükmesi güzel gözükmesinden daha önemli.

0|1
    0|0
  • Guzel soru ama hicbirsey yapamam yapmam. Oldugu gibi birakirim 😊

0|1
    0|0
  • ona güzel müzikler dinletiyorum güzellik uykusu :)

1|1
    0|0
  • ben tasavvufa meyiliim..
    yürek güzelliği nefis terbiyesiyle olur.. güzel ahlakı benimsemekle olur.

0|1
    0|0
  • Herşeyin doğalı güzeldir.
    Ama bunu bile göremeyen insanlar var.
    Körlerin en kötüsüde zaten bakmak istemeyenlerdir ya. neyse..

0|1
    0|0
  • Pek bakımlı, kendine zaman ayıran bir yüreğim yok. Asgari ücretle ayı doldurmaya çalışan işçi gibidir kendisi. Otobüse binmeyip yürüyerek gitmeyi tercih eder. Minimalist yaşar, öyle huzur bulur. Görüntüyle ilgilenenlere de yalnızca güler geçer.

0|1
    0|0
  • Yüreğimin bakımı:

http://i.hizliresim.com/Go1rR2.jpg

0|1
    0|0
  • Yüreğimin güzelliği doğuştan 😎

0|1
    0|0
  • Bu kadar güzel yüreğin içinde aman benimki de çirkin kalsın diyorum ve dokunmuyorum. :)

0|1
    0|1
  • Yaparimm bibercim

0|1
    0|0
  • Makyaj yaparık

0|1
    0|0
  • Çocuklarla iletişim kuruyorum.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    12

Erkekler Ne Diyor 19

• Hep ıslak ıslak bakıyor yüreğim
    Gecenin nemi gözüne düşüyor

0|1
    0|0
  • Bizim aşşağıdaki yıkamaktan bırakıyorum 2 saat sonra iç dış tertemiz geri bana veriyor.
    Parasıyla değil mi. Bal dök yala

0|1
    0|0
  • güzel soru üstat :) yüregin saçlarını taramak iyidir bazen ama makyaj yapmamaya özen gösteririm..

0|1
    0|0
  • benim ki doğal doğuştan güzel birbercan :))

0|1
    0|0
  • Ben dogal bırakıyorum

0|1
    0|0
  • Hic bakim yapmiyorum

0|1
    0|0
  • Yapmam.

0|1
    0|0
  • Hep taranmis halde durur

0|1
    0|0
  • Kitap okuyarak.

0|1
    0|0
  • Yüreğim hep daginik

0|1
    0|0
  • Yok ben sade takılanlardanım

0|1
    0|0
  • Vicdanımn ışığnda yüreğmi koyarım her olaya her günüme
    Vicdan rehberim
    Yüreğimse ruh kimliğim

0|1
    0|0
  • doğaldır, misafiri çok, kalıcısı az.

0|1
    0|0
  • Namaz kılarken güzelleşiyor, makyajı da güzel görünüşü de namaz kılarak sağlıyorum😊

0|1
    0|0
  • bahce hortumu ile yikarim temiz ve saf olsun

0|1
    0|0
  • yüreğimi karıya götürür çıkışında meyhanede iki tek attırırım

0|1
    0|0
  • Doğal hali cok Guzel onun zaten

0|1
    0|0
  • @SinirliBiber nedense bana çok itici geliyorsun. senden acayip nefret ediyorum üyeliğini kapat ve git bu siteden seni görmek istemiyorum daha fazla...

0|0
    0|0
  • yürü yüreğim gidelim buralardan, bu soru bize göre değil :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...