İyi Bir Çocuk Yetiştirmek?

20 yaşımdayım. 6 ve 2 yaşlarında iki tane kardeşim var. Ama onlar benim çocuklarım gibi. kardeş gözüyle hiç bakmadım. 6 yaşındaki erkek kardeşimin isteklerini yerine getirmeye çalışıyorum. yurtta kalıyorum. Ayda bir kere eve gidiyorum. oyuncak istiyo alıyorum gezmek yemek içmek istiyo hepsini yapıyorum. Ama beni bir kere elim boş geldiğimi görse beni kapıda karşılayınca merhaba abla bile demeden suratını asıp salona gidiyor. acaba çok mu şımarttım? gerçi çocuğun isteklerini yapan bir ben varım. annemde babamda hiç bişey yapmaz onun için. İsteklerini yaptığımdada çoğu zaman gülmez. Neden gülmüyorsun bitanem dediğimde de "Abla be gülmeyi sevmiyorum kaç kere söyleyeceğim sana daha diyor. Nasıl davranmalıyım ona karşı?

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• karisik bir konu yani evet bir cocuk simartilmamali bence sen basta tum istegini yaparak hata yapmissin cunku cocuk bazen artik ogrenmeli hayatta herseyi elde edemiyecegini. Bende kucukken hep isterdim almazlardi kuserdim konusmazdim sinirlenirdim ama elde edemiyecegimi anlayinca o takinti gecip giderdi. Zaten o istedi diye alinmamali sen istedigin icin almalisin ve her gunde hediye alinmaz. Verdigin hediyeler ve isterklerini suprizler yaparak vermelisin yani hic dusunmezken. Bu onu dahada mutlu yapip sukretmesini gerektigini ogretir.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Çocuklar adam kullanmasını bilen en iyi yaratıklardır. Fazla yüz vermeye gelmez, tepene çıkarlar valla...

1|0
    0|0
  • Pedagog yardımı şart

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...