Kadınların para için evlendiklerini ne zaman herkes kabul edecek?

bu devirde kadınlar bir çöpcü ile hani kagıt falan toplayan gardeşlerimiz olur ya hah ondan işte
nedense onlarla evlenmek istemiyirler ne gaddar garip değilmi.. adamın parası yok diye..

ama nedense kadınlar para için doktor , mühendis vs vs. meslegi iyi olan taliplerini görünce aman tanrım nasılda hemen aşık oluyorlar asD:ASDSa
kısacası kadın demek para demek hani bu iyi anlamda benzetme yanlış anlaşılmasın asdasd

neyse soruma geçeyim
kadınların para için evlendiklerini ne zaman herkes kabul edecek?

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• kızlar siz lisede ve üniversitede efendi çalışkan çocuklara yüz vermeyip hiiiç! heriflerle takıldınız. yiyiştiniz s.. kiştiniz. o hiiiç! ler okulu bitiremedi iyi bir iş sahibi olamadı. ama yüz vermediğiniz efendi çocuklar iyi bölümleri bitirip iyi yerlere geldiler. evlilik çağına geldiğinizdede senelerce takıldığınız hiiiç! lerle değilde iyi bir iş sahibi olan efendi çalışkan adamlarla evlenmek istediniz. ama onlar geçmişinden dolayı sizi istemedi sonrada "Türk erkekleri çok geri kafalı, namusu bacak arasında arıyor" diyorsunuz. siz senelerce hiiiç! heriflerle takılacaksınız kendinizi s... ktireceksiniz de iş evliliğe gelince düzgün bir adamla evleneceksiniz ha? yarr... ğımı yersiniz hadi eyv...

0|3
    2|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kim demiş onların parası yok diye? şu bir gerçek ki dış görünüme herkes bakar. şimdi yadırgasan da sen de ışıklarda çiçek çingene kızla evlenmezsin. bu görünüm olayının kadını erkeği yok herkes görünümü düzgün olsun ister.

1|0
    0|0
  • Bir kadın olarak paraya veya görünüşe değil zekaya ve karaktere önem veririm. zeki erkek seksidir benim için. Bence zeki ve ahlaklı (dinsel anlamda değil isterse dinsiz olsun) adam/kadın her zorluğun üstesinden gelir isterse fakirliğin dibine vurmuş olsun. Paraya bakan kadınları yüzeysel buluyorum.

1|0
    0|0
    • sen hiç aç kaldınmı
      veya şöyle sorayım

sen hiç çöp topladınmı?

• çöp kutusunun içinden topladınmı hiç

• Evet geri dönüşüm amaçlı. Demek istediğin oysa hayır hiç zorunda olduğum için aç kalmadım, ya da param bittiği için birşey alamadığım olmadı ama hep çalışmanın ne demek olduğunu biliyorum. ailem de fakirlikten açlıktan gelip çalışarak kazanmış insanlar. O yüzden durumu kötü olduğu için bu tarz evlilikler yapan kadınları yargılayamam ama sırf hırsınıdan, tembelliğinden kolay yolu seçip zengin koca arayan kadınları yüzeysel buluyorum.

• Parayi kim sevmez ki kadinlar kadar erkekler de seviyor kimse inkar etmezsin simdi. Ama tabi parayla ne kadar mutlu olucagimiz da baska bir soru.

1|0
    0|0
    • para için kendini satan insan çoh..

ama hani ikili ilişkilerde genelde kadın parayı daha cok önemser.
      böyle birşey olur nası desem hani cocuk dogurur falan cocuguna bakmak ister kadın evde oturmak rahatlık ister bunları düşünür bunların ucu paraya cıkar bunun ucuda bir paralı kocaya bakar..

sen hiç asgari ücrete calısan adamın
      karısının calısmadıgını hiç gördünmü?

• para için evlenmek okumamış cahil kadınların hedefidir bana göre. Kendi sahip olamadıklarını başkasından parazit olarak geçinerek elde etmeye çalışmaktadırlar kendileri. Ama şahsen ben maddi olarak kendime yetiyorum ve asla ama asla parası için bir erkekle evlenmem çünkü kimseye ve kimsenin parasına muhtaç değilim. Maddi olarak denklikten tarafım ben daha çok ama istisnalar oluyor tabi.

1|0
    0|0
    • Yazdıkların çok çelişiyor...'asla ama asla parası olan erkekle evlenmem...' yazip ardından maddi olarak denklik diyorsun ya sen zengınsen o fakirse nerde bu denklik? 404 not found...

• benim maddi gücüm hangi seviyedeyse o seviyede biriyle ilişki kurmayı tercih ederim ancak bu onun parasını yemek için istediğim anlamına gelmiyor :) en basiti zevkler çok fazla değişiyor benim bazı prensiplerim var ve karşımdaki insan buna ayak uyduramazsa mutlu olamıyorum. bu şekilde yetiştim çünkü. Yani demek istediğim insanların maddi durumlarının birbirine yakın olması gerekir ancak herkesin cebi ayrı olmalıdır ben kimsenin parasını yemedim yemem de bu anlamda dedim :)

• benim sinir olduğum olay bir halt olamamış kadınların zengin koca istemeleri.

• Genelleme yapmayın

1|0
    0|0
    • niye dokunan birşeymi var size.

• bence öyle bahsettigin kadınlar yok..
      para olmayınca sabah kahvaltısında ne yicen la veya bütün ihtiyaclarında kahvaltı bir örnek

• Elimiz armut mu topluyor iki kişi çalışıp kendimize yetecek kadar illa ki para kazanabiliriz aşırı paraya ne gerek var her şey para değil mutluluk olsun huzur olsun yeter

• Tabiki jadinlar para icin evleniolar asklara bisey diyemem ama diger kadnlar oyle zengin koca bulabilmek icin okuyorlar 😊

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sen karton toplayan bir kızla evlen ozaman görelim gerçek aşkı ne alakası var meslek olarak iyi durumda olanları seçmeleri normal insan yaşamak için gelmiş 60 yıl yaşamında sefalet çekmek için değil

1|1
    0|0
  • Yani bence bu teorin genel olarak doğru ama gerçekten bu kalıba uymayanlar da var. Malı mülkü parayı pulu önemsemeyenler de var.

2|0
    0|0
    • parayı önemsemeyen yoktur..

• ben inanmıyorum bu dediğine.
      bana saçma geliyor.

• 30 km koşamıyorsundur durmadan ama birileri bunu yapıyor. Sen yapamıyorsun diye kimse yapamaz değil

• Ben düzenli işi olmayan kızla evlenmem.

0|0
    0|0
  • Parasız hayat mı olur bir kadın atasözü :)

0|0
    1|0
  • Zengin 1 kadın bulursam ben evlenirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...