Sizce türkün türkten başka dostu yoktur cümlesi bizim tarihime ışık tutan doğru bir cümlemi anket?

Türkiyem türkiyem cennetim benim eşsiz milletim bence bu ülkedeki tek doğrumuz bu peki sizce?

• Türkiyem cennetim! ne mutlu türküm diyene! Türkün türkten başka dostu yoktur
    58% (7)70% (14)66% (21)Oy Ver
  • Hayır bence var ama dur biraz düşineyim:)
    42% (5)30% (6)34% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Kimmiş merak ettim:)
Yaşasın turan

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Tarihi boyunca hangi coğrafyada yaşarsa yaşasın Türkler kadar katliam yaşamış başka millet yoktur. Özbek Türkleri Hokand katliamının yasını tutar Azerbaycan Türkleri Hocalı yasını tutar Türkiye Türkleri 1915 ermeni katliamının yasını tutar ve hala bunun kendı milletine yapıldığını kanıtlayamamıştır Ahıska Türkleri'nin halini hepimiz biliriz Kırım Tatarları'nın Ruslardan çektiği ortada ve dahi Türk Cumhuriyetleri hala rus sömüsürü ve asimilasyonu altında Avrupa'da sıkışıp kalan Şekel Türkleri Gagavuz (gökoğuz) Türkleri bağımsızlık kazanamamış sömürge altındaki Tıva Türkleri Başkırtlar Saha Türkleri Güney Azerbaycan da hala fars şövenizminin mağduru olmaya devam eden Günay Azerbaycan Türkleri'ni unutmamak lazım... hali hazırda ve senelerdir devam eden Doğu Türkistan Uygur Türkleri'nin Çin tarafından katliamı vs vs vs bakın dunyanın her coğrafyasında yaşayan Türkler katlediliyor bu katliama bugun bile devam ediliyor bagızmsız olmalarına izin verilmiyor devlet olmaları engelleniyor ! içimizdeki sosyalistlerı bu yuzden anlamam ben dunyanın her yerınde sosyalızm milli iken bizim ülkemizde milli değildir ''ezilen halkların özgürlüğü''derler ama en çok ezilen Türkler akıllarına gelmez ve birçoğu kendi isteği ile ermenilere maşa olmuş bir grubu destekler vatan ihanet bölücüye destek içindedir. Böyle bişey cok can yakıcı neden Türkler yıllardır terör ile uğraşırken fransa bır olayın patlak vermesı ıle dunyanın gundemıne oturdu? Telaferli Türkmen kardeşim Suriyeli kadar değer görmedi ! üstelik Suriyeli memleketi oyle sahıplendı kı Türkmen sıgınmacıları kendı soydaşımızı istemedıler yüzsüzler ! ya suriye Türkmenleri? araplar kadar umurlarında oldu mu kımsenın? hayır !! daha bırcok konu var TÜRK adı dunyanın zoruna gidiyor kardeş alemin derdi biz olmuşuz demekki zamaninda iyi koymuşuz !! Araplar ihanet etti bize filistin bile ermeni soykırımını Türkler yaptı dıye kabul eden devletlerın basında geliyor bizim bizden başka dostumuz yok !

0|1
    0|0
    • daha yazacak binlerce konu binlerce örnek var ama satırlar yetmedi :D

• Teşekkür ederim hadi git uyu kız bende yoruldum hadi hayırlı geceler olsun:)

• kızma ya tamam gittim

• Bence vardır ya. :) Ne mutlu Türküm diyene o ayrı tabii. :)

0|2
    0|0
  • Türk ün Türk ten başka dostu yoktur ve Türkiye Türklerindir.

0|0
    0|0
  • Tabikide vardir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Türkün türkten başka dostu yok cümlesi ırkçılıkla beyin damarlarını tıkadıkları bir kesim yobaz üzerinden bu ülkeyi köle etmek için uydurdukları saçma sapan içi boş bir laf... bu ülkeyi param parça eden ingilizler en son küçücük bir toprağı önlerine kemik atar gibi birilerinin eline verip sonra aman bak bu millet sakın kafasını kaldırmasjn ha diye tembihledikten sonra uydurulan sırf bu ülke sağa sola bakmasın sonra neme lazım bize köle olmaktan çıkar düşüncesi ile kıt beyinlere dayatılmış bir ideolojinin sloganı...

0|0
    0|0
  • Türkün türkten başka dostu yoktur Tanrı Tüm Irklarını korusu ve yüceltsin bunu diyip ırkçı olmaya bile razıyım...

http://i.hizliresim.com/O7JmOz.jpg

0|0
    0|0
  • Tabiki vardir afkanistan pakistana bak dostumuz degilmi zamaninda ordaki kadinlar kollarindaki bilezikleri yolladilar bize. mesela libya abd ve avrupa bize kibrisa saldirinca ambargo koydu bize silahi libya verdi para bile almadilar eger vermeselerdi saldircak silahimiz yoktu ama biz naptik bize boylesine yardim eden dost kurt kaddafiyi dusman kopeklere yem ettik boyle cok ornek var

0|0
    0|0
    • Kardeşim tebrik ediyorum afganistan pakistan konusunda haklısın yardım etmişler birkaç istisna var böyle işte eywallah bilgilendirdiğin ićin!

• @standartdışı iranin asimile etmeye calistigi 40 bin turk diyosunuzda onlarin 30 bini kurt zaten ayrica madem bu kadar kotu iran neden abd ile ters dustukten sonra elindeki dolari euro ya cevirirken dolara ac o kadar ulke vardi turkiyeye cevap verdi bizim ulkemizden altin alip dolari birakti o sayede biz dolari dusurduk yoksa dolardaki fark yuzunden insanlar ihtal mal araba alamiyodu

• o ınsanlar ben Türk'üm diye haykırıyor bozkurt yapıyor Türk gibi görünen kürt varsa bilemem yakayı kurtarmak içindir o olsa olsa.. iran senin gözünde dost ise bilemem ama bır ıkı polıtıkaya bakma sen genele bak Türkiye de dahil hıcbır devlet çıkarı olmadıgı muddetce hareket etmez bu boyle olmak zorundadır abd ye karsı abd nın yegane dusmanı bızden yana olmak zorunda

• Aynen öyle kardeşim bütün herkez arkasından kuyu kazmaya çalışıyor canım ülkemin

0|1
    0|0
  • ırkçı bir düşüncedir

0|0
    0|1
    • ırkını kavmini soyunu aileni sevmek kötü bişey midir? kötü olması için ırkı kavmi adına öldürmesi gerekir ! Türkler ne zaman katletti kendı cevabımda anlattım Türklerin tarihi katliam sürecini... ama intikam almadıgımız surece kımseyı haksız yere öldürmediğimiz sürece ırkçılığımız ırkımızı sevmekten öte değildir!!!

• standartdışı hanımefendi siz öyle diyonuzda türkler katletti hemde çok katletti haa katleti katletmedi mesele o değil mesele senn anlama düşüncen sen sadece kitap okursun ama o kitabı kimler hangi zihniyetle yazmış onuda bilmelisin anlatabildim mi sen anladığınımı biliorsun bence sana yanlış yerden öğretmişler özel harekat polisi güneydoğuda bir ev basıp o evde sofrada yemek yiyenlerin yüzünü tükürüyosa haaa orda durr anlatabildim mi ben olsam dağa çıkarım sen olsan çıkmazmsn ln öyle bir çıkarsınki öfke ağır gelir anladınmı istersen anlama...

• Yav he kardeş en büyük sizsiz hadi by

• hayır tarihte türklerin dostluk kurduğu ülkelerde vardır ki ona bakacak olsak her ülke yalnız bu türklerde olunca neden sorun oluyor

0|0
    0|0
  • Atamizin 7 dùvene haykirdigi gibi Ne mutlu Türküm diyene!

0|0
    0|0
  • Boşnaklar!!! Volim te Bosna

0|0
    0|0
    • Boşnakları türkten ayrı bir kavim olarsk görnem başımızın üstünde yerleri var daha genel bsk olaya!

• Çıkarlar ters düşsün sen gör :D bak hem Türk'ün Türk'ten başka dostu yok diyor hem ne diyorsun :D kımseye kendınden daha çok güvenme :D

• sözlerimin arkasındayım zaten ne mutlu türküm diyen herkes bize biat etmiştir zaten bizimle olan her daim kazanır karşımızda olan her daim mağluptur

• Türk'üm Turancıyım Türkeş'çiyim fakat Alem-i İslam bizim tek umudumuz.

0|0
    0|0
    • bizim umudumuz turandır alemi islamın umudu ise biziz

• Türkî sözcüğü de yanlıştır anda :) Türk'e benzeyen anlamı verir :) ya Türk vardır Ya Türk devleti :) biz asla azınlık olmayız değil mi bir başka devlet içinde :) bu Almıla der ki; Bozkurtlar ulusun Tengri Türk'ü Korusun ! Tengri Biz Menen ! ( Tanrı Bizimledir) cCc

• Ayenn haklısın asenam iyi bir mantık yürütmüşsün ama türkiden kastım moģollar tunguzlar macarlar ve bulgarlar falan yani yarı türk yarı başka şey:)

Yükleniyor...