''KADINLAR NE İSTER'' Gerçekten kadınların ruhuna girebiliyor muyuz ve onları anlayabiliyor muyuz biz erkekler?

Onların ince ruhlarına ve ilgi bekleyen yalnızlıklarına, doğru yönde yaklaşabiliyor muyuz. Bizden bekledikleri tavrı ve davranışı onlara doğru yönde iletebiliyor muyuz peki? Bir kadının 1 günde çektiği zorlukları düşünerek ona dert arkadaşı olmayı hiç düşünüyormuyuz veya da alttan almayı. Günümüzde kadınlara yapılan bu kötü hareketleri ve tacizleri hiç aklımıza getiriyormuyuz '' HAYIR'' Peki siz kadınlar için 1 gün 1 saat 1 dakika veya 1 saniye durup düşündünüz mü?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Düşünseniz zaten böyle olmazdı sizde o düşünce yok malesef bencilsiniz.

0|0
    0|0
    • Erkekleri genel olarak ele almayalım hanımefendi. Bakıyorum da sakın yanlış anlamayın erkekler sadece bir bedene etten oluşan o fiziki vücuda önem veriyor. Halbuki kadınların ruhlarında ve düşüncelerinde muazzam bir şelale saklı sadece bu şelalenin altına girebilecek erkek modeli çok az günümüzde.

Kızlar Ne Diyor 2

• Sen dahil hiç biriniz giremiyorsunuz, anlamıyorsunuz

0|1
    0|0
    • Psikolog bir ruhum olduğu için kendimi de yargılayarak sordum hanımefendi. Size hak veriyorum bir zamanlar ben de anlamıyordum. Ama erkeklerin karmaşık sandığı ruhunuzun kolay bir düğüm gibi açılabileceğini sadece farkına varıldığında anlayacak diğer erkekler. Kadınlar bambaşka bir akla sahip ve erkek bunu abartıyor farklı noktalara çekiyor hanımefendi :)

• Bence kadınların yalnizliklarina yardımcı olmak yerine adam olmaya çalış sen. Ömür boyu mutlu olmayacaksın. Allah sana istediğin mutluluğu yaşatmayacak buna emin olabilirsin. Çünkü sen kimsenin iyi niyetini haketmiyorsun. Çünkü sen adam değilsin sen iyi birisi değilsin.

0|0
    0|0
    • Bunu sen yargılayamassın ve kim olduğunu biliyorum. Hayatta bazı kurallar var ve ilerisi her iki tarafada acı verir. Bazı gerçekler bilinmeden kaybolur ve uzaklaşırsın sessizce. İyi biri değilsin dedin ya hani arkadaşım buna hiç şüphen olmasın kalbim iyi ve iyi kalacak. Sana dileklerim bahtın açık olsun yanlış insanlarız sadece o kadar...

• Sende kendine iyi bak :)

• Doğum günün kutlu olsun Şapşal.. Nice mutlu huzurlu senelere.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...