İYİ AİLE ÇOCUKLARI BEYEFENDİLER BAKAR MISINIZ?

Birileri şu insanlıkdışı ahlaksız varlıkların önüne geçsin artık hiç mi utanmanız yok ya sizin!!
Sapık sapık mesajlar yollayınca ne geçiyo elinize? Midem kalkıyo yazdıklarınızı okuyunca, bu kaçıncı yaa yeter artık biri de hızlı resim atmış Allah'tan açmadım çünkü tahmin ediyorum ne olduğunu.. Tam bir pisliksiniz sapık akıl yoksunu aklı bir tek uçkurunda gezen ucube mahlukatlar sizi.. Erkeklerin hepsine ön yargılı değilken sayenizde gördüğüm her kişiye yolumu bile değiştirir oldum.. Peki ADAM olanlar size sesleniyorum neden böyle bunlar napıcaz? Kimseye güvenemiyorum, normal arkadaş olarak bile yanaşamıyorum..

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bu algı düzelmedigi sürece toplum olarak geri kalacaz. Bu tür erkekler başkalarına rezil kendi kardeşlerine ailelerine tutuculardır asarlar keserler dusunmezler ama bende evlensem kizim olsa oyle olsa boyle olsa. Şu her kadını cinsel obje olarak gören insanlar.. önce insan olmayı hakedin sonra adam olmayı unutmayın sizi bir kadın dogurdu empati yapin insanlara saygili olun

1|1
    0|0
    • Tesekkurler eig için. Bir nebze olsun okuyup farkina varsinlar o arkadaşlar.

• Rica ederim dikkat çeksin diye atarlandım biraz yoksa kimse takmazdı

• Ben o kişiler adına özür diliyorum o kisiler toplum tarafindan dislanmis kiz arkadasi olmiyan kisiler ciddiye almasın kimse onları öyle ölsünler

Erkekler Ne Diyor 8

• :( olum yapmayın şöyle şeyler ya ayıp la bizede güvenmiyorlar sonra kusura bakma ya var öyleleri mesajları gizlesen iyi olur

0|0
    0|0
  • Yapılcak bişey olsa yapardık bişeyler ama ailesinin çevrenin veremediği kendinin edinemediği edebi olmayana ne yapalım

0|0
    0|0
  • Onların adına senden özür diliyorum. :/

0|0
    0|0
  • Çocukken kızlar el bebek gül bebek sen birain erkekler peşinden koşturcak, erkeklerdeyse aslan oğlum kaplan oğlum zilli kızlar peşinde koşacak babalar istediğini seç sana alayım o kızı diğer tarafta ise ben kızımı muhendislere vericem dedikce ortalık karıştı tamamen yetişme tarzı örf ve adet ve hükümette bunu destekler nitelikte durmak yok yola devam ^^

0|0
    0|1
    • O hükümete söylicek laf bulamıyorum zaten..

• kızgınlığım sen gibilere değil zaten

• Ama emin olabilirsin bir kıza güven vermek kadar mutlu eden biley yok

• Nefret ediyorum bu gereksiz abazaladan bunlar yüzünden bir kızla arkadaşca konuşamıyorum veya gerçekten çok beğendiğim bir kız olduğunda gidip adam gibi mesaj yazamıyorum kıza, tanışamıyorum

0|0
    0|0
    • Bunlar yüzünden iyilere de güven olmuyo

• Aynen yemin ederim çok çekiyorum ben bu konuda, şu an bile sana burada cici cocuğu oynayan abazalar vardır bundan emin olabilirsin, böylelerini ben görür görmez tanırım

• guvenmeyince bisey kaybetmezsin, guvenme bence

0|0
    0|0
    • en iyisi sanırım yorum için teşekkürler

• zaten guvenmek risk almak demek, risk ne kadar buyukse kazanci ya da kaybi da o kadar buyuk oluyor... gonul iliskilerinde de oyle. bol sans ;)

• Yersiz bu isyan be cidden bak

0|0
    0|0
  • Bukadar parladığına göre o hızlı resmi açmış arkadaşlar.

0|0
    0|3

Kızlar Ne Diyor 1

• aynı dertteyim

0|1
    0|0
    • Adam gibi adamlara da güvenemüyoruz bunlar yüzünden

• aynen öyle herkeste art niyet varmış gibi bakıyorum artık

Yükleniyor...