Kapat

Neden eşcinseller bu kadar çok dışlanıyor? Hangisi size ne zarar verdi?

14-15 yaşında ki çocukları evlendirmek normal Karşılanıyor da neden iki erkek ya da iki kadının birbirlerine aşık Olması ahlaksızlık oluyor?

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• Dün homofobik olanlar bugün bisexualim diye geçiniyo bide. her eşcinsel düşmanıyım diyen insanda bir okadarda hayranlık vardır arkdlsr

0|2
    0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• türk toplumu henüz buna hazır değil. türk toplumunu geçtim, o çok modern dediğimiz ülkelerde bile hala aşılabilmiş değil.. bazı şeylerin zamanı var.. ben kınamıyorum asla, yeter ki terbiye sınırlarını zorlamasınlar.. . hele lady gaganın konserinde gördüklerim, aman allahım..

0|0
    0|0
  • Çünkü cahilce üreyen ve kontrol edilmesi kolay bir toplum istiyoruz:) insanlar birey olduklarını farkedip kişiliklerinin bilincine varmasın, kendi tutkularının peşinden gitmesinler (cehennemde Ateş var cısss), statükoya kafa tutmasınlar, kendilerinden olmayanlarıda böyle baskıyla kendilerine benzetsinler ki yüksek yüksek koltuklarda oturanların rahatını bozmasınlar öyle hak özgürlük falan isteyip.

0|1
    0|0
  • 14-15 yaşındaki çocuğun evlendirilmesini normal karşılayanla eşcinselliği normal karşılayan arasında bir fark olduğunu düşünmüyorum açıkça ben tabi eşcinsellik hormonal bir hastalıktan dolayıysa ayrı

0|0
    0|1
    • Hastalık veya tercih değil. Eşcinsellik bir yönelimdir ve doğuştandır.

• Ona bakılırsa, ördeğe tecavüz edene hayvansever diyorlar.
    Ne yapacaksın, insanlar önyargılı.

0|0
    0|0
  • Asla karşı değilim eşcinsel arkadaşlarımda var gayette düzgün insanlar.

0|0
    0|0
  • Eşcinsel bir insanı ahlaksız görmem sadece aykırı bir durum olduğu fikrine kapılırım yine de asla onları dışlamam

0|0
    0|0
  • İslama aykırı, günah ve müslüman olan bir ülkede yasıyoruz dışlanması normal bence

0|0
    0|1
    • İslama aykırı da değil, günah da değil. Geniş bir vakit ve ortamımız olsaydı açıklardım

Erkekler Ne Diyor 12

• Allahın tüm lanetlediği ve bir o kadar da tarzım değil bir şeyi, hem de doğaya aykırı olanı doğal karşılamayınca ve tepki verince gizli eşcinsel ya da bir mi oluyorum? siz gerçekten hastasınız :) Devam edin devam edin siz bar ve tuvalet köşelerinde birbirinizi arkadan becerip durmaya.. Ölüp sonra tekrar dirilince göreceğiz neyin ne olduğunu.. Bu arada zaten bunu doğal karşılayan bir insan islama küfretmiş olur ve kuranı yalanlayıp dinden çıkar.. İnançlı olmayan bir insana da dini bilgi vermek zaten gereksiz.. Devam edin.. Çoluk çocuğun gözü önünde tarzım değil şeyler yapmaya kalkmayın ya da normal bir insana sarkmaya kalkışmayın da ağzınızı gözünüzü patlatmasınlar.. aman dikkat.. siz gerçekten hastasınız. allah akıl fikir iman versin ne diyeyim.. Ateist olsanız yine lafım olmaz.. ama eşcinselliği normal görmeniz gerçekten çok anormal.. ve tehlikeli.. Hadi biriniz denk gelse ya bana reelde, homofobikler gizli eşc... demeye kalmadan iki kaşının ortasına kafayı oturtsam.. kendinii normal göstermeye çalışırken normal insanlara çamur atmaya kalkmayın bari. tarzım değil yaratıklarsınız. bu kadar. neden mi iğrençsiniz.. böyle doğduğunuz iiçin değil.. bu doğuştan gelen bir şey.. seçemez insan.. öyledir.. ama bunu normal görüp diğer insanlara da bunu empoze etmeye çalıştığında ve bunun hak olduğunu iddia edip normal insanlara da çamur atınca iş değişiyor.. onu da geçtim.. önünüze gelen erkeğe de sarkıyorsunuz.. gerçekten çok iğrençsiniz ya.. normal erkeklerden uzak durun bari.. İnançlı insanlarsanız oruç tutun , livatadan uzak durun.. ki Lut kavmiyle çıkarılmayın mahşere.. yok inançsızsanız da zaten ne haliniz varsa görün.. yeter ki doğruyla yanlışı yer değiştirmeye kalkışmayın.. utanmasanız normal olan biziz , kadın erkek ilişkisi anormaldir diyeceksiniz, resmen o noktaya geldiniz. oha yani oha.. birbirini b. k yolundan becermeye çalışan çok normal insanlarsınız evet.. hı hı.

0|0
    0|1
  • @Joseph2742 destekçinizim evet yanlış bir şey ama seven insan anlar sadece.

0|0
    0|0
  • 14-15 yasında evlendirilmesine de karşıyım. Eşcinselliğe de.

0|0
    0|0
  • Dinimizce doğru birşey mi bu? Sonra niye böyle davranıyorlar diyorsunuz. %99 u müslüman olan bir ülke eşcinselim dersen dogal olarak tepkıyle karsılasırsın. ayrıca o nasıl bı ıgrenclıktır ya. bı erkek bı erkege asık oluyor ha. dısarda sızı el ele dolasırken gorsem kusarım herhalde.

0|0
    0|1
  • 14 15 yasindaki kizi evlendirende evlenende goz yumanda benden uzak dursun. Sakalina bakmadan kendini si. ktirende

0|1
    0|1
  • toplum buna hazır değil

0|0
    0|0
  • Her nefretin altında gizli hayranlık yatarmış.

0|1
    0|0
  • Eşcinsellik sadece insanlara özgü bişey e doğal olarak mantık dışı bişey doğaya aykırı mecburiyetten köpeklerde erkekle erkek yapıyor ama insanlar bunu mecburi değil zevk için ve para için yapıyor

0|0
    0|1
    • 3 yıllık bir birlikteliğin var ve ne zevk için ne de para için onunla birlikteyim...

• Dostum anlamanı değil saygı duymanı arzu ediyor ve diliyorum

• Saygı duymuyorum ama düşmanda değilimmyazdım biraz üstte zaten kardeşim

• bir bitmediniz ya kimse sikine takmiyo sizi

0|0
    0|0
    • Alışın, Heryerdeyiz!

• Durduk yere kuyruguna basilmis gibi
      ALISIN BIZ HERYERDEYIZ
      Diyen sensin ben burdayim benimle ilgilenin diye bagirmanin es anlamlisiydi bu

• Ne çok şey biliyorsun sen öyle 👏👏😊

• Eşcinsellerin hepsinin ben a... k... Allaha şirk koşan pislikler!

0|0
    0|1
  • mide bulandırdıkları için dışlanılıyorlar başka bir sebek yok bence, zarar vermiyorlar

0|0
    0|1
  • Birincisi 14 15 yaşında evlenmeler de normal karşılanmiyor.
    Ikincisi nerdeyse herşeye aykırı ya.
    Insan biyolojisinie , psikolojine, toplum yapısına, kültürel yapıya, dini inançlara
    Doğada dişi aslanlarin seviştiğini gördünüz mü ya
    Ha evet biz hayvan degiliz duygu düşüncelerimiz var. Ama üreme konusunun dışına taşıp zevk konusuna giriyorsunuz. Kim neyden zevk alir hoşnuttur bilemem ama aykiri bir durum yine aykirilara uyar

0|0
    0|0
Yükleniyor...