Bu durumdan nasıl kurtulurum yardım mahkeme işlerinden anlayanlar lütfen?

Öncelikle lütfen okuyun zaten dizılerde olur bu olay bitek beni kardeşimle kavga yaptım bana vurdu tam dövecekti balkona kaçtım bağırmaya başladım yoksa dayak yiyecektim baya sonra polis geldi tabi ama bu benim şikayet etmiş ben kendimi savunurken kolu çizilmiş o basit yaralamadan bana suç olarak dönmüş bide mahallede bissuru genç balkonun önüne o sırada ben bana dalma seni gençlere yığıldı vay kızı dövüyo diye baya tepki gösterdiler bende o arada ne dediysem kavga sırasında bunuda almış kardeşim bana tehdit suçu olarak iddiannemede yer almış yani ben suçluyum hiçbirinde benim suçalamalarım yazmıyo anlamadım dayak yiyen benim suçluda benim. kovuşturmaya yer olmadığından kamu davası açılmış bilmem ne yazıyo yarında dava var şimdi kardeşim onları yanlış demişim mi desin ne desin de beni bu tehdit suçlamasından kurtarsın ne denemiz lazım hakime şikayet zaten yoktu ortada ama dava açıldı bende seneye öğretmen olucam bu iş benim memuriyetime engel olurmu adliyede bir memura sordum bilmiyorum diyo kadın nasıl iş bu ne yapmak lazım yardım

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Ne bicim anlatmissin kendi kardesin mi komsu mu belli degil kendi kardesinse birsey çıkmaz kanimca komsu ise hapis bile çıkabilir hem sen veya o kardeşim dediğin gidip kendi acmadan nasil oluyor da dava aciliyor yahu konuyu dogru duzgun anlatmamissin ki. Ayrica hakkinda devam eden sorusturma ve 1 yildan fazla hapis cezasi almamab gerekiyor 657 böyle. O bilmeyen kadin memurlar yüzünden memleketin hali böyle.

0|0
    0|0
    • evet kimse dava açmadı ama aile içi diye açılmış ama hakime sordum öğretmen olmama engelmi diye bende bilmiyorum dedi karar 3 martta öğrenirsin dedi bide kppss ye çalışıyorum ama ben dedim çalış çalış diyo gülüyo bide anlamadım ya öğretmen neden olmıyım ne alaka basit ötesi bir suç bu hemde şi, kayet bile yok

• Birşey olmaz bence aile arasinda taraflar anlasin öyle ifadeye çıkın. Hepiniz ayni seyi söyleyin sikayetci degiliz gibisinden.

• Görgü tanığı bulman lazım olayı tam gören tabi bu yalancı şahittitte olabilr gidip karakola ifade verirse bazı şeyleri değiştirebilir :D

0|0
    0|0
    • Görgu tanıgı annem zaten aile. içi ama ne alaka bu mahkeme artık

• Kardeşim şimdi değiştirecek ifadesini ne desin diyorum işte demesi lazım yalan söyledim mş diyecek

• Valla hacı ifadeleri tutanağı falan görmeden de kimin ne dediği nasıl ifade verdiği olay nasıl oldu suçlamalar ne bunları tam bilmeden de yanlış yorum yapabilirim ama sen bir tane şahit bul haklıysan gitsin ifade versin olayı lehine çevirsin ama tanıdık avukat falan varsa ya da bir arkaşının tanıdıpı akıl alın derim

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...