Yolda yürürken tanımadığınız birisi yanınızdan geçerek size gülümseyip ''Kanki naber'' dese nasıl tepki verirdiniz?

Yolda yürürken tanımadığınız birisi yanınızdan geçerek size gülümseyip ''Kanki naber'' dese nasıl tepki verirdiniz ?

Yolda yürürken yanınızdan hızlı geçen, yüzü güzel ve çok sıcak kanlı bir şekilde size gülümseyip ''Kanki naber'' deyip yanınızdan geçmesine siz nasıl bakarsınız? Nasıl tepki verirsiniz?

• Şaşırır, bir müddet donuk kalırım, sonra yoluma devam ederim.
    27% (7)25% (2)26% (9)Oy Ver
  • Arkasından iyi kanki senden naber diye seslenirim.
    65% (17)50% (4)62% (21)Oy Ver
  • Peşinden koşar ''Sen kime kanki diyon Ian'' deyip kafayı çakarım.
    8% (2)25% (2)12% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• takmam bile cunku karsilastim oleleriyle.
    laf atiyorlar kendilerince.

0|0
    0|0
    • Ama bu öyle bağcılarda ki tip değil. Ciddi anlamda öyle içten gülümseme atıyor ki sanki siz uzun süre arkadaşsınız da birbirinize hasretmişsiniz gibi. Zaten bunu söyledikten sonra hiç arkasına bakmadan yanınızdan hızlıca geçip gidiyor. Gende bunu mu düşünürdün :)

• hayir o farkli tabi.
      ozamanda baya bir aklim karisirdi durup dururkem neden boyle bisey oldu diye ;D

En İyi Erkek Görüşü

• Bozmadan iyidir senden naber derim. Düşünsene belki o an konuşacak birine ihtiyacı var ve benim onu terslemem onun hayatında kötü sonuçlar doğurabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• arkasından koşar nikah dairesine gotururum sonuçta Kanka ayağı g*t ayağı😂😂

0|0
    0|0
    • oha sadece tanımadığın biri kanki dedi diyemi :D

• Yanı su görünen tiplerden biri yaparsa bunu bende yaparım dedigimi 😂

• Iyiyim bro sen?

0|0
    0|0
  • Adedim

0|0
    0|0
  • yanağına okkalı bir şaplak yer :)

0|0
    0|0
  • Okuzun trene baktigi gibi bakarim :D

0|0
    0|0
  • Karıştırdınız galiba derim

0|0
    0|0
    • Diyemezsiniz çünkü söyledikten sonra yanınızdan hızlıca geçip gidiyor. Ancak bağırarak veya peşine koşarak diyebilirsiniz :D

• Hıı o detayı okumamışız sorri.

• öd..

• Tanimadiklarim otobüste bile selam diyor ben genelde önüme bakarim tepki vermem

0|0
    0|0
    • @bibibubu Ne demek istedigimi anlamadin heralde de, karakterini belli etme bu kadar. Annemi ne karistiriyorsun?

• Bu resmdekler gibiyse gulumserim yoksa suratimi asar delimi ne der gecerim 😃😃😃

0|0
    0|0
  • Güler bende ona sorarım😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Tipi önemli değil her durumda b seçeneğini seçerim...

0|0
    0|0
  • Oo kanka sen napion uzun zamandir yoktn

0|0
    0|0
Yükleniyor...