Neden tv karşısında saatlerce durabildiğiniz halde kitabın önünde ancak dakikalarca durabiliyorsunuz?

Neden insanlar günde en az üç saat televizyon izlerken, bir kitaba ortalama yarım saat ayırıyor?
Aptal kutusuna bu denli zaman harcamak, dizilerin hayati esir almasina bu denli göz yummak çok mantiksiz degil mi sizce de?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• kitap okumaya daha cok onem veriyorum sahsen diziler cok sacma heleki türk diziler
    aşktan baska bir sey yok
    aşk bu denli gereksinim olmamali

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oysa kitaplar televizyonlardan bin kat daha değerli.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• An itibariyle fark ettim, kitap okurken sol sinuzler aziyor agzima agzima siciyor agrisi.

Telefonda yazilari okurken bu olmuyor?
    Kitap sayfasi kadar gozlerimi saga sola fazla kaydirmadigim icin nolabilir mi acep.

Abi kisi pek severdim su sinuzitin allah belasini versin.
    Insanin yasam kalitesinin icine siciyo. Sabah agriyo uykudan uyandiriyo o hooo

1|0
    0|0
  • mantıksız ama kolay. kitap okurken beynini kullanmak gerekiyor bizimkiler alışık değil beyinlerini kullanmaya

1|0
    0|0
  • Bu ülke hangi alanda kendını geliştirmişte kitap diyorsun. Anca batının geniş hayatını örnek alırlar.

1|0
    0|0
  • TV izlemiyorum, sadece okuyorum ve izlediğim dizileri internetten izliyorum.

1|0
    0|0
  • güzel soru tuttum

1|0
    0|0
  • Günde yarım saat namaza vakit ayırmıyoruz ki 😅 Müslümanlar olarak yani kitaba gelene kadar 🤒

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gozlerinin onunde canlandiramiyorlar hayal etmiyorlar hissetmiyorlar onlara sadece dagin gorulen kismi gosteriliyorsa onunla yetiniyorlar

1|0
    0|0
  • 1000 sayfalık kıtabı 1 gunde bıtırmısdm. kısıye ve kıtaba baglı. egerkı kıtap sarıyosa basından kalkmam :)

1|0
    0|0
  • Bence de çok mantiksiz. Ben de hiç bir zaman anlayamadim insanlarin bu televizyonda ne bulduklarini.

0|0
    0|0
Yükleniyor...