Arkadaslar sizlerle bir sey paylasmak istiyorum iki dakikanizi ayirip bu yaziyi okurmusunuz?

Arkadaslar ikinci sahis adina konusmak istiyorum. Annelerin kiymetini olunce anlamak cok kotu sevgi ve saygi verememek onun o mis kokusunu icine cekip annem demek var. birde topragina sarilip annem diye haykirmak var.
Cocukluk acilar kolay kolay gecmez nedeni bilinmez ama hep icinde yureginde bir demet isik huzmesi vardir.
Benim ise o isik huzmem artik yok sizlerle bir soru paylasmistim yanliz oldugumuzu ne zaman anlariz diye?
İste ben cok buyuk bir aci yasadim lutfen anne ve babalarimiza kufur etmeyelim.
Simdik siz diyeceksiniziki bu trolun teki ben bu gun anneminnmezarinda saatlerce konustum agladim cevap vermedi banasarilip hepsi gecicek demedi sadece bur fotoraf ve bir ani var bu cok kotu bir sey. bu yaziyi okudugunuz icin tessekur ederim. bu bir saka degil gercek.

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Başın sağ olsun. Allah rahmet eylesin. Anneler keşke ölümsüz olsa.:/

1|0
    0|0
  • İlk önce Allah rahmet eylesin kardeşim :( Annelerimizin tabikide değeri ödenmez.. Herkes seni bıraksa bir bırakmayacak tek cefakar insanlar analarımızdır. Daha yeni soru paylaşımlarına birisi annesinin ayağının koktuğundan şikayet etmiş birde o anne olmasaydı o zaman görürdüm ben onu.. Evlatlar ananelerine kurban olsunlar. Ama simdi nerede evlat anaya sahip çıkmış sokağa atanlar bile var acımasızca..

0|0
    0|0
Yükleniyor...