Arkadaslar dolandirildim yardim edin?

of cok he durumundayim biliyorum ama yardimci olcak seyler yazin lutfen. sigorta sirketinden aradilar ve cekilisle bissyler kazandigimi soylediler. kabul ettim onay verdim istiyorum dedim telefonda. sonra kargodan almadim ama bugun mesaj geldi kargodan almazsaniz yasal suclu oluyosunuz dedi ben de aradim acik adres verdim istiyorum dedim yine he gibi neden istediysem bilmiyorum. sonradan çaktım olayı. acik adresimi de verdim. simdi kargo gelse alma dedi polis. ama sesli onay ıslak imza yerine geciyo mj onu sormak istiyorum. allaseniz he falan demeyin zaten aglamakliyim saatlerdir. resmen salagi yani. nolur biseyler diyin islak imza olmadan benden talep ettileri parayi alamazlar demi?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Sesli onay ıslak imza yerine kesinlikle GEÇMEZ. Size gönderilen kargoyu kabul etmeyin, ben istemiyorum deyin. Hiç bir sorun olmaz korkmayın. Telefondan da sizi aralıklarında şahsi bilgilerinizi, kredi kartı bilgilerinizi kimseyle paylaşmayın. Üzülmenize hiç gerek yok korkunuzu anlıyorum ama hiçbirşey olmaz.

1|1
    0|0
    • cok tesekkur ederim cok sagolun icimi rahatlattiniz hepiniz, sana da ayrica tesekkur ederim uzun uzun aciklamissin cok sagol

• EİG İçin teşekkür ederim. ☺

• rica ederim ne demek ben tesekkur ederim😊

Erkekler Ne Diyor 11

• Bizim işyerimizide aradılar başka bir faaliyet adında broşür yollucaz dediler yollayın dedik bir geldi kargoyla broşür 200 lira kabul etmedik geri yolladık yeni dolandırıclık yöntemi, kabul etmeme hakkın var istemiyorum deyince kargocu geri götürüyo, ses kanıt olmuyo imza yerine geçmez

0|0
    0|0
    • tamam cok tesekkur ederim cok sagol

• Ben sigortacıyım ve banada sigorta başlıklı bu tür mesajlar geliyor bende afallıyorum aceba diye. Arkadaşlar bunlar havadan para kazanan şerefsiz dolandırıcılar bizleri hediye çıktı falan diye kandırıyorlar bizde hemen sazan gibi atlıyoruz sonunda ise ödediğiniz para boşa gidiyor. Böyle durumlarda sigortacınız ile irtibata geçip sorun.

0|0
    0|0
    • tamam cok tesekkur ederim😊

• Ahhhh ahhhhbu şerefsiz dolandırıcılar işte böyle milleti korkutup dolandırıyorlar. Aynı şekilde sözde bir sigorta şirketi benide aramıştı ben anladım olayı tabi benden kart numarası vs istediler bende kapattığım bir kredi kartımın numarasını vermiştim para çekemeyince adamda benim mevzuyu çaktığımı anladı bana sizi yarın genel müdürlüğümüzden arayacaklar dediler o gün bu gündür tam 3,5 yıldır genel müdürlükten aranmayı bekliyorum :)

0|0
    0|0
    • ay benden kart numarami falan istemediler de basima kaldi bu kargo olayi. bide sanki ben dolandirmisim gibi hissediyorum iki gundur bir sucluluk duygusu var ustumde. tesekkur ederim icimi rahatlattin☺

• Yok ya kargo olayınıda dert etme almassın olur biter herhangi bir yasal zorunluluğuda yok.

• Hiç bişey olmaz korkma kabul etme gönder geriye tekrar ara ana avrat söv kefilim hiç bişey olmayacak

0|0
    0|0
    • aradigimda da kimse cikmiyor ki ya.. neyse cok tesekkur ederim cok sagol icim rahatladi☺

• O mesaj bana da geldi o mesajı bir kaç defa daha atarlar sonra bırakırlar. Kargo gelmişti bende almadım bir şey olmadı

0|0
    0|0
  • Bişey olmaz yorma kafanı.

0|0
    0|0
  • He durumdasin? .. ?&*$@:; ?

0|0
    0|0
    • he yazdim da sansurlemis herhalde hahahshajs

• salağım yazmak istiyorumchshdjsshs he cıkıyor anlamadim

• Almadıpın sürece sorun yok
    Ha ben almak istiyorum ben salağım dersen imza attığın kağıdı kontrol et boş senet imzalatıyırlar çaktırmadan

0|0
    0|0
    • ay yok istemiyorum ya boyle olaylara hep gulerdim insan basina gelince kotu oluyomus bir de asiri inandiricilar ya hakkimda herseyi gorebiliyolar o yuzden insan inaniyo. cok tesekkur ederim

• Rica ederim sakın almayın

• Hatta sizden istemediğinize ve teslim almak istemediğinize dairde imza isterlerse sakın imzalamayın

• Bana da oldu tehtid ettiler ama ben onlara dedim ki bir daha rahatsız etseniz ben sizi savcılığa verecem diye aramadılar yalan onlar inanma :D

0|0
    0|0
  • Mal mısın bir bak yapamazlar. Kimseye borçlu falan değilsin. Nasıl bu kadar canım olabilir bir insan.

0|0
    0|0
  • Sikinti yok kargoyu alma

0|0
    0|0
    • kargoyu geri gonderebiliyorum demi yabi istemiyorum desem geri goturur

• Almiyorum de geri götür hatta yerinde olsam benim bir seydden haberim yok derim

Kızlar Ne Diyor 1

• Polise olayı anlat tutanak tuttur, tutanak onların ne yaptıklarına bağlı olarak ileride işine yarıyabilir.

0|0
    0|0
    • polisle konustum ama telefondan, yuzyuze degil. onlar da bir sorun olmaz almayin dedi. ama dedigin gibi gidicem tesekkurle

Yükleniyor...