KS'deki coğu kisinin insanlara sürekli avını arayan bir aslan gibi davrandığını cozebileniniz var mı?

Bu siteye arkadaşım vasıtasıyla üye oldum ve aktif oldugum süreç icerisinde birsürü insan tanidim, gördüm. Binbir türlü kişilik var. Her insan farklı bir renk. O kadar güzel insanlar varken bunun yani sira kötü davranmaya çalışan, ahlaki değerlerini yavas yavas kaybeden insanlar da var.
Ben hepimizin sitedeki soru ve goruslerimizde saygi cercevesi icinde ozgur oldugumuzu düşünüyorum evet bazen hoş olmayan paylaşımlar olabiliyor ama herkes istedigi amac doğrultusunda ilerliyor düzgün kullanirsaniz gayet faydali bir site oldugunu düşünüyorum. Demem o ki herkes istedigini yapmakta özgür fakat kimsenin kalbini kirmadan bos ve saldiri icerikli yorum veya görüş yapmak icin değilde daha seviyeli hareket edersek güzel olmaz mı?

0|0
9|22

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar ilgi çekmeye çalışan hasta ruhlu abazalar takma onları :) hayatın her kısmında karşına çıkacaklar bu kadar belirgin olarak sadece sanalda olabilirler ama onlarla yaşamaya alışmalı ve takmamalısınj

1|0
    0|0
    • Biliyorum zaten ama bir nebze insanlık varsada içlerinde biraz farketsinler istedim sinirimi bozan birkaç insan oldu

• Onları engelle ve unut fazla ciddiye alma burayı

• Ciddiye alma değilde sonuçta birkac dengesiz var ve onlar gibi olan bir suru kisi daha. Ve bazi seyler sinirime dokundu. Yoksa gülüp geçiyorum.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• İyiler- kötüler, inananlar-inançsızlar, ahlaklılar-ahlaksızlar, düşünceliler-düşüncesizler.. Dünya var olduğu müddetçe olmaya devam edecek bu çeşitlilikler. .

2|0
    0|0
  • Çözemedim kanks

1|0
    0|0
  • sitenin yönetimini bana verin hepsini hallederim :D

1|0
    0|0
    • Buradan yetkili kişilere sesleniyorum o zaman ☺

• Seviye yok artık ar yok edep yok ne olsun millet gizli kullanıcıdan neler neler soruyo ya utandım açıkçası ama benim takıldığım sekmeler belli

1|0
    0|0
  • evet mantıklı

1|0
    0|0
  • hersey beleş burada ondandır

1|0
    0|0
  • Aslanlarım benim

1|0
    0|0
  • Nerde çokluk.. Orda neyse Naber?

1|0
    0|0
  • Her şey senin istediğin gibi olsun... bir sen doğrusun zaten... oldu... beğenmediklerinden uzak dur ok...

1|0
    0|0
  • Kiz hakli beylef

1|0
    0|0
  • 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

1|0
    0|0
  • Herkes dikkat cekmeye calisiyor brz zor ama umarim bir gun diyelim 😊

1|0
    0|0
  • Sen kendini yorma burdakiler iflah olmaz salla geç

1|0
    0|0
    • Öyle de tabi insan susamiyor

• Estağfirullah, normalde umursamadim herkes kendinden sorumlu ama moralim bozuldu bir şeye.

• Sakın moralini bozma hayat moral bozacak kadar uzun olmaya bilir moralini bozanı umursamayacaksın ozaman

• olur.

1|0
    0|0
  • Ben hiç bı kızla konuşmam mesela tek takılrım aslan değilde evine çekilmiş kunduz gibiyimdir.

1|0
    0|0
  • Sitenin ilk 4 5 yılı çok güzeldi sonra bozuldu

1|0
    0|0
  • Cünkü burası serengeti :)

1|0
    0|0
  • O acıdan ben bile mesajlari kapadim ☺

1|0
    0|0
  • Burası masası Mara :P

0|0
    0|0
  • aynen nick kapatıp yeni açan sazanlar var :D örnekte.

0|0
    0|0
  • Kendime yapılmasını istemediğim bir şeyi kimseye yapmamaya çalışıyorum :(

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• şahsen ben ılımlı olmaya calısıyorum, elimden geldiğince ne düşünüyorsam onu söylemeye calısıyorum. normal hayatımda da ay sen cirkinsin ay senin zekan düşük gibi bir sey demem ama bunu burada zorla söylettirenler de var. memnun muyum hayır ama hak edene cevabını veriyorum.

1|0
    0|0
    • Benim damarima basan bir kişiye lafimi esirgemem ama sırf sataşmak için yapan boş insanlara bu lafım

• Vahsi yasamda hayatta kalma yollarini ogreniyorum kizim ben burada

1|1
    0|0
    • Ben memnun değilim açıkçası ☺

• Cok fazla girildigi zaman psikoloji bozan bir site bence zaten kızların direk mesaj kutularını kapatmaları gerekiyo biliyosundur o gelen mesajları

1|0
    0|0
    • Evet biliyorum. Site ile ilgili değil aslında insanlarda sorun var psikoloji bozanlar onlar 😊

• Zaten sitedeki insanlar siteyi cekilmez bir hale getiriyolar

• Öyle.

• Bu site İstanbul gibi kozmopolitan, her renk her çeşit var. Ne kadar şikayet etsek te bir süre sonra geri geliyoruz.

1|0
    0|0
  • Kimseyle tanışıp konuşma sende sor sorunu al cevabını

1|0
    0|0
  • Haklısın

1|0
    0|0
  • Bana köleler denk gelir. Efendileri olurum. Hahaha

1|0
    0|0
  • Sende buraya ava gelmişsin