Çok içine kapanık bir insanım, bu kadar fazla yapmacık ve yalan ilişkiler görünce insanlardan ve ilişkilerden soğudum doğal olarak. Fakat yalnızlık artık canımı sıkıyor ve arkadaş edinmek istiyorum nasıl yenebilirim bu huyumu?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Hemen soyluyorum sinir oldugun seyi belli et insanlar kirilir diye susma haksizliga geya neye gelemiyorsan insanlar yanlis anlar diye ceneni tutma komik gelene gul yani napmak istiyosan onu yap ki insanlar bu zaten boyle diyip eni oyle kabullensin sikinti yasamazsin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim insanlardan mükemmel olmalarını bekleme. Senin endişelerin, çekincelerin vs olabileceği gibi karşındaki insanın da olabilir. Herkesin kusurları olur, insansın sonuçta, senin de vardır. Arkadaşlarını kusurlarıyla kabul etmen lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• aynisiyim sadece daha sosyalim
    o kadar igrenc ki insanlar yapmacik gevseklik yavsaklik hepsini gordum kendimi sevdirmek icin yapmacik hareketler yapmiyorum herkesten sogudum, luzumsuz iliskiler istemiyorum yinede arkadaslarim var sana tek onerim degisme bu dunyada kalbinin ya paramparca ya da tas gibi olmak zorunda oldugu bu dunya sa degisme kardesim

0|0
    0|0
  • Kardeşim sende bendensin bu sorunu yenmemız lazım

0|0
    0|0
  • çok basit benimle arkadaş ol hemen yenmiş ol :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...