Çilliyim (resimli )?

Çilliyim ve insanların garip bakışlarına maruz kalıyorum çok mu kötü? Resimdeki tabikide ben değilim ama benim çillerimde bunun biraz daha açık tonu.
Çilliyim (resimli )?

Güncellemeler:
Arkadaşlar ben çillerimden memnunum, seviyorum sorun orada değil sorun insanlar! Çevremdekilerden aldığım tepkilerden yana şikayetçiyim ben 😊

0|0
10|36

En İyi Erkek Görüşü

• Senin bence yüreğin güzel onu keşfetmek lazım. Ne olmuş ki yüzünde 3-5 nokta varsa. O noktalar yüreğe ve beyine düşerse durum o zaman sakat

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence çok ufak hesaplar yapiyorsun.. Allah yaratmis ne guzel. İçiniz iyi mi gözlerinizdeki bakıs samimi mi bu onemlidir. Size çillisin dyp canini skanlar olmus belliki insanların laflarına bakıp kendindeki güzellikleri geri plana itme

1|0
    0|0
    • Tekrar söylüyorum ben çillerimi seviyorum zaten tek rahatsızlığım insanların hastalıkmış gibi gelip bana tavsiye vermeleri benim için üzülmeleri 😔😊

Erkekler Ne Diyor 35

• Hoş güzel

1|0
    0|0
  • Lisede vardı ben tatlı olduğu için bakıyordum, kendisi arkadaşımdı ve bunu söylemiştim ona da. Üniversitede de en yakın arkadaşlarımdan biri böyleydi. Rahatsız olup bakmak nasıl oluyor anlamadım, hiç öyle bir his sahibi olmadığımdan çillilere karşı.

1|0
    0|0
  • Boşver beya, sen kendini beğen de çil sevmeyen derdine mum yaksın.

1|0
    0|0
  • DÜnyada çilli insan çok değil kardeşim şükür et farklılık güzeldir.

1|0
    0|0
    • Dediğim gibi şikayet ettiğim nokta çillerim değil insanların bakışları ve sözleri 😔

• Kardeşim insanlar böyle yapacak birşey yok.

• yoo hoş bnce

1|0
    0|0
  • Çil =) bence sempatiklik katıyor. keşke kendi resmini atsaydın, bu sayede hem özgüwenini artırırsın hemde daha iyi tepkiler aldığını görürsün. kötü durduğunu sanmam..

1|0
    0|0
  • doğal makyajın var ne güzel.

1|0
    0|0
  • çilli olmak uzaylı olduğun anlamına gelmez gayet normal bence

1|0
    0|0
  • Diğer kızlardan farklısın, ne güzel bence..

1|0
    0|0
  • Güzel bence bazı insanlara yakışıyor. Takıntı yapmamalısın.

1|0
    0|0
  • Kendinle barisik olman yeterli. Kusur degil ayricalik unutma bunu iyi geceler

1|0
    0|0
  • belkide çok yakıyor bilemeyiz ki

0|0
    0|0
  • Çillerin değil belkide çillerinin sana kattığı çekiciliğe bakıyorlardır , bilemezsin.

0|0
    0|0
    • Sanmam genellikle bazıları kendini tutamıyor yanıma gelip tavsiye veriyorlar 😔

• kötüymüş cilt lekesi giderici işe yaramıyo mu

0|0
    0|0
    • Neden böyle kabul etmeyi reddediyorsunuz peki?

• belki de insanlar güzel buluyo sen yanlış anlıyosun

• Değil ama aşağıda da dediğim gibi yanıma gelip tavsiye veriyorlar şunu sür gider, iyi bir doktora gittin mi vs vs

• Millet çilli görmeye pek alışık değil. o yüzden trene bakar gibim bakılıyor

0|0
    0|0
  • Garip bakilacak bir durum yok.

0|0
    0|0
  • bu sende degilsin

1|0
    0|0
  • sahsen benim cevremde olucak varya deli gibi pesinden kosarim. bence cok tatli yaauufff

0|0
    0|0
  • bazen o ciller bile cekici kılıyor.

0|0
    0|0
    • Çekici görünmesini falan değil normal kabul edilmesini istiyorum 😔

• aslında normal bir durum. hic cilli insan gormeyen birinin sana dikkatli bakmasıda normal aldırma bakıslarıni

• Tedavisi var yoksa bile ibrahim Saraçoğlu var 😉👍rahat ol

0|0
    0|0
  • turk milleti bu kafa farkli calisiyor degismez bunlar degizmez..

0|0
    0|0
  • Çil <3 Çiller seksidir aksini iddaa eden zevksizdir. Gidin 1 kilo makyajlı hatunlara yamanın.

0|0
    0|0
  • çilli bom bom bom :))

0|0
    0|0
  • Yok cok kotu bir sey degil

0|0
    0|0
  • resmdekıde guzelmış aslında

0|0
    0|0
  • çil iyidir.

0|0
    0|0
  • Açıksa sıkıntı yok ))

0|0
    0|0
  • palavra... inanan hala var

0|0
    0|0
  • Bu kiza yakismis sorun olmaz heralde sendede

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 9

• Seni görmedim bilmiyorum ama benim çok samimi bir arkadaşım var turuncu saçlı çilli falan ama o kadar tatlı ki anlatamam. Asla fondöten kapatıcı falan da kullanmaz çilleriyle barışık.. 😊 bence sende de sevimli duruyordur, takma kafana. Hani sivilceler gibi iltihaplı kırmızımsı kötü bir görüntüsü olsa neyse de çiller öyle değil ki.. barışık ol onlarla ☺

1|0
    0|0
  • insan kusurlarıyla güzeldir. kusursuz kimse yoktu. seni sen yapan kusurlarındır.. bakışlara takma.. çok rahatsızsan cildiye doktoruna görün :)

1|0
    0|0
  • Bence çok tatlı

1|0
    0|0
  • bence çok güzel

1|0
    0|0
  • bazılarına çok yakışıyor

0|0
    0|0
  • bence şirin :)

1|0
    0|0
  • Ben çillere aşığımmmmmmmmmm

1|0
    0|0
  • insanlar shopla yüzüne çil ekliyor. Kıymetini bil çillerinin ve ayrıca çok tatlı duruyor.

1|0
    0|0
  • çiller iyidir güzel durur seni özel yapan şey onlar

1|0
    0|0
Yükleniyor...