Arkadas olarak iyi bir kiz arkadas nerden bulabilirim?

Bunca yildir hic kiz kankam olmadi ve ugrasmadimda ama bu sene olsun istiyorrum ve okulum degisti sinifda cok sessizim iyi bir kiz arkadas kanka olarak nasil bulabilir ya da siniftaki bir kizla arkadas olarak nasil samimi olabilirim sinifda cok sessizim bunu bilerek oneride bulunursaniz sevinirim

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaş larimiz tutmuor olurduk yoksa :-D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardesim senin asil sorunun kendine guvensizlik cekingenlik. Guvensizlik varsa zor olur her işin. bendede vardi şu an haladaha biraz var ben bu konularda ben psikologla görüştüğümde bana eski yaşanılan veya hiç yaşanılmayan olaylarında etkisinin olabilceğini söylemişti. Sana yardım edebilirim aslında senin cevabınında bana bir yararı olabilir bu olayı kendimde çözebilmem için. Yaşanılan yaşanılmamış olan olay derken mesela hiç hayatında doğduğundan bu yana dusun , bu zamana kadar hic sevdigini veya asik oldugunu dusundugun (platonik askta olabilir) biri oldu mu mesela 1 kezde olsa gozyasi doktugun? Veya en fazla ufak hoslantilarmi oldu dogdugundan beriBunu iyi düşün kardes sana bana doktorun söylediklerini yaşadığın veya yaşamadığın duygulara göre sonucunu ve çözümünü sadece verdiğin cevaba göre söylicem. O yuzden iyi dusun bu sordugumu. Birde bende cevabına göre kendimle ilgilibir sonuç çıkarıcam Allaha inancin uzerine dogru cevapladigina yemin edebilirmisin kardesim en son banada bu sekilde faydasi olcak mesajdanda yazabilirsin

0|0
    0|0
    • Oldu asik oldugum hatta 5. sinifda ama gercekten o duyguyu hic yasmaadim cocukluk arkadasima asik olmustum ve oda beni yanaktan opmsutu annelerimizde cok iyi arkadasti durmadan biz oblara onlar bize geliyodu sonra kankam olan cocukluk arkadasim da ona asikti ve ciktilar ve ben cok uzulmustum ama onlari geceli cok oldu zatrn cocukluktaydi dedigim gibi onu horsem bile bisi hissetmem zaten

Yükleniyor...