Nikahsız cocuk olan var mı?

Annemle babam nikahsız cocuk yapmıslar o da ben oluyoru bu yuzden istememisler beni pek annemle bazen görüssekde babamla görüsmüyoruz ve cok sorun yasıyorum manevi olarak okulda olsun falan bazı arkadaslarım biliyo ve cok tuhaf oluyolar hakkımda olan dusunceleri degistirdiklerini dusunuyorum ogretmenlerde oyle annemin soyismini neden kullandıgını sorduklarında soyleyemıyorumda biseyler soyleyinde moralim duzelsin allah icin:D

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• Dert etme, moralini bozma. Sen bir şey yapmamışsın ki. Milletin ne düşündüğünü önemseme.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bir şey diyeceğim kardeşim artık akıllı kız olma zamanın gelmiş çok fazla bu konularda kendini yıpratma yaşamaya devam et annene sahip çık falan onu sev aman ne diyeceğimi bilemedim doğmuşsun önemli olan o takma baba o kadar gerekli değil bu hayatta anne önemli birde hep gül :D

1|0
    0|0
  • Abicim tatsız şeyler ama yapabilecgin bir şey bu durum senin dışında gelişmiş yapacagın şey kendine yüklenip eziyet etme artık gelmişsin dünyaya haline şükret iyi veya kötü olsalar bile bu annem bu babam diyebilecegin birisi kimisinin yok bile yaşadıkların kolay degil hak veriyorum insanlar seni yargılamaz sen nasıl biri isen o şekilde görürler mutlulugun daim olsun hayatını bunlara takılıp kalma ancak kendine eziyet edersin anne babadır sonuçta kendine iyi bak kardeşim

0|0
    0|0
  • boşanmışlar söyle ne olacak..

0|0
    0|0
  • Annemin soyadı daha güzel olduğu için kullanıyorum de :D

En önemlisi size ne de millete.

0|0
    0|0
  • Bu duruma alışmış olman lazımdı.

0|0
    0|0
  • Milletin ne düşündüğünü miktir et

0|0
    0|0
    • Oyle diyosunda basit degil

• Basit demedim ama zamanla bunu öğrenmen lazım. Duygularınla hareket edersen üzülürsün mantığınla edersen üzemezler.

• Milltin dedigini umursamadan hayatina devam et..

0|0
    0|0
  • Senin suçun yok ki abla.. veledi zina oluyorsun ama senin hatan değil.. üzme kendini :-)

0|0
    0|0
  • senin suçun yok onların kabahati onların günahı sen devam et

0|0
    0|0
  • Umarım onların yolundan gitmezsin ne diyiym tepki gösterenleride salla gitsin bu senin tercihin değildi.

0|0
    0|0
  • Kardeşim hayat bazen çok acımasız ama böyle yaşamaya alışmak gerek hayat yapacak bir şey yok. Üzüldüm senin adına ama bunu her yerde anlatma seni ve annen babanla çok dalga geçerler. Alışmaya çalış yapacak bir şey yok :)

0|0
    0|0
    • Herkese söylemiyorum zaten:)

• Burada tanıdıgım yoktur diye açtım

• İnşallah öyledir kardeşim ama utacak bir şey yok benimde ailem ayrı alışıyor insan bir zaman sonra :)

• malesef değilim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Benim annem babamdan habersiz kendi soyadini kimligime yazdirmis ayrilinca babamin yaninda kaldim sosyal medyada babamin soyadini kullaniyorum okulda sinif listesinde falan annemin soyadini gorunce soyadin niye degisik diyolar hic anlatmakla ugrasmiyorum canim istedi diyorum :)

0|0
    0|0
    • En güzelini yapıyosun:d

• Ben alıstımda özlüyorum yani dusununce sinir oluyorum tek istediğim sevgi

• Kolay kolay alisamazsin sevgilerine ilgilerine ihtiyac duyarsin herkes gibi annesiyle babasiyla tatile cikan kizlar gibi sende onlarla gezmek tatile cikmak istersin neyse morelimi duzeltin dedin ben iyice berbat ediyorum :)

• Canim benim bunlara niye takiliyosunki sen gecmiste olmuuss bitmis bisey eminim ailen seni cok seviyordur. Arkadaslarnda oyle boyle baksa ne olurki şunu unutma hayatta heran herkesin basina bsy gelebilir. İnsanlar zaten hep mana bulup bsyler soylerler bunu durduramazsn o yüzden dusunme takma hayatinin tadink cikar

0|0
    0|0
  • Senin suçun yok ki annenle babanın suçunu sen üstlenmişsin resmen kimseyi takma boşandılar falan dersin

0|0
    0|0
  • Sen kiminle yasiosn canım

0|0
    0|0
  • Takma ya bu senin değil onların günahı salla sen mi istedin sanki bunu boşverrr çokta tınnnnn :) :)

0|0
    0|0
  • Hocam ben onun bunun cocuguymusum dersin

0|0
    0|2
Yükleniyor...