Kapat

Bir insan bir hayvana neden tecavüz eder?

Bahçelievlerde yaşanmış olan kedi tecavüzcüsü adam.. geleceğin çocuk tecavüzcüsü de olabilir?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hayvan tecavüzünde türkiye 2. sırada, eşek köpek ördek bunları belirli bir kesim yapıyo söylemek ırkcılığa giriyo

1|0
    0|0
    • Arkadaş anlamış değilim gerçekten ya nasıl psikolojisi bozuk insanlar var bu ülkede...

• amin canımcım iyi akşamlar

• Teşekkür ediyorum iyi akşamlar.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• Yokluk

1|0
    0|0
  • hayvan olan bunu hayvana yapmaz

1|0
    0|0
  • halen insan diyebiliyorsun yani?

0|0
    1|0
    • Türü bu sonuç olarak diyebileceğim uygun bir sıfat bulamadım.

• Ben de normallestirmis degilim birbirimizi anlayabildigimize sevindim. Sorun su ki insanlar sacmasapan o sorulara daha cok tenezzul ediyor bu tarz duyarlilik gerektiren seylerden kaciniyorlar ya da bakip geciyorlar bu ulkede insanlar duyarlılıklarını ya kamuoyu ile paylasarak yayabilir ya da sosyal hayatta gercekten olanagi varsa ugrasarak. Insanlik medeniyet acisindan ilerlemiyor her gecen gun daha da geriliyor bizim ulkemizde acikcasi... konusarak arpa boyu yol gidilemez elbette birsey yapmak lazim ama bu oncelikle bilinclenmeden geciyor, bu bilinci uyandirmakta. Tesekkur ediyorum ben de senin dusuncelerine saygi duyuyorum.

• aynı fikirde olduğuna sevindim zaten aynı fikirdeyiz de, toplum olarak bedava dağıtılan fidanlara bile ne yaptığımız ortada, benim şahsen pek de ümidim kalmadı bu duyarsızlıklardan ötürü, umarım yanılırım yüzüm kızarır da belki birşeyler değişir, buna da razıyım, tekrar teşekkürler.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...