Bir köpeğin dostlugumu iyidir yoksa bir insanınmı?

Hep derler bir köpegın dostlugu bır ınsanın kopeklıgınden daha iyidir diye ama bu biraz daha farklı..

Bir köpeğin dostlugumu iyidir yoksa bir insanınmı ?

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• köpek saana fikir veremez.

0|1
    0|0
  • ıköpekin

0|1
    0|0
  • Zamanında bir hikaye duymuştum. Adam bir gün düşünmüş acaba karım mı bana daha sadık yoksa köpeğim mi anlamanın tek bir yolu var der. Kadınıda köpeğide bir odaya hapseder 2 gün ne yemek ne de sus vermez 2 günün sonunda açtığında ona koşarak sevinerek gelen köpeği olur kadınsa adamı bırakır olay şundan ibaret aslında bizi sevdiğinden emin olduğumuz arkadaşlarımız hatta ailemiz bile yeri geliyor argo tabirle kazık atıyorken onlar koşulsuz seviyor ve sahipleniyorlar bizi

0|1
    0|0
  • Tabikide köpek

0|1
    0|0
  • fazla edebiyata gerek yok, insan ama " içinde insan.

0|0
    0|0
  • Alman kurdumu bahçeden dostum dediğim komşum çalıp, sattı.

0|0
    0|0
  • reklamın iyisi kötüsü olmaz

0|0
    0|0
  • bikaç atasözü aklıma geldi; itle çuvala girilmez demişler, diğeri de; elden dost ayıdan post olmaz demişler.. ben de anlamadım açıkcası :/

0|1
    0|0
    • Yalnız takılalım diyorsun :D

• Orada hemfikiriz. Fakat sonradan kendi doğrularımız ortaya cıkıyor. Herkesin kendine göre dogruları vardır illaki..

• aynen dediğim gibi aklımız vicdanımız dostumuz

Erkekler Ne Diyor 7

• bir köpeğin dostluğu olduğu kesin, mutsuz olduğumda hic havlamaz, mutlu oldugumda paylasmak ister mutlulugumu, biricik kizim.

0|1
    0|0
  • insanın :D

0|1
    0|0
  • kopek derim

0|1
    0|0
  • köpek sadık olur ama insan gerçek olur köpekler gerçek değildir ama sadıktır

0|1
    0|0
  • bana gore kopegin

0|0
    0|0
  • Tabiki de köpeğin dostluğu bir insanın köpekliğinden iyidir.

0|0
    0|0
  • köpek

0|0
    0|0
Yükleniyor...