Kapandığımdan beri daha fazla tacize uğruyorum. Bu işte bir tuhaflık yok mu?

Kapandığımdan beri daha fazla tacize uğruyorum. Bu işte bir tuhaflık yok mu? Tamamen korunmak için örtündüm ama daha fazla sapık peşime takılmaya başladı. Muhafazakar bir şehirde yaşıyorum kapalı görmemişde değilller. Bir kapalı arkadaş daha vardı o da haddinden fazla tacize uğruyordu. eeeee biz şimdi boşuna mı örtündük yani?

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• Yok kardeşim, dünyanın suyu çıktı ne yazık ki... Sizde bir sorun yok...

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hareketlerinizede dikkat edin yolda sokakta gulmeyin bizde acigiz ama daha kimse bu zamana kadar laf atmadi cunku ona o cesareti vermedim namusunla yurursen kimse agzini acipda tek kelime edemez

1|0
    0|0
    • zaten örtünerek yeterince zahmete giriyorum bir de işim yok elalemin öküzleri için rahatımı bozayım

• müslüman mısın

• Helal kardeş kapanms ama demekki yolda düzgün yürümüyor değişen bsy olmaz tabi

Erkekler Ne Diyor 20

• Yok artik kapalilar bile tacize ugraniyor. Yinede sen kapanmaya devam et cunku Allah icin kapaniyorsun. Ve sende polise sikayet et

0|0
    0|0
  • Kafanı örttün ama ya diğer tarafların?

0|1
    0|0
  • tacizin acıgı kapalısı olmazki:D, abaza ya eşşek bile güzel gelirmiş derler, köylerde.

0|1
    0|0
  • Ha şunu bileydin. Tesettür tamamen bir fantezi modası. İslamda sadece namaz kılarken kapanılır. Açın bir kuran okuyun ya.

0|0
    0|0
  • Millet dostum cocugu senin yapacağın birşey yok.

0|0
    0|0
  • Kapalı da açık da uğrayabilir tacize. Taciz tamamen kadınla ilgili bir şey değil

0|0
    0|0
  • modern giyiniyosundur topuklu ayakkabı dar pantolonlar falan ondandır tunik kurtarmaz sizi sadece

0|0
    0|0
  • ağır salladın

1|0
    0|0
    • sallamıyorum gitsinler açık kızlara bulaşsınlar ben boşuna mı örtündüm Alla Alla

• evlensende kendı yuvanı yıkarsın ya içine sokıym senın ya pismisin nesın adam ol delı ettın ya

• bende herhangi bir hata yok hatta erkekler de evleneilecek kadını yanlış seçiyorlar

• Kapalılıgında cesıtlerı var senhangısısım once onunsoyle

0|0
    0|0
  • sen gizle gerisini allaha bırak.

0|0
    0|0
  • Niyet neyse o buluyor işte :)

0|1
    0|1
    • sen niyetimi nerden bilecen sanki

• gezerim tozarım kime ne. yalnız başıma yürüyerek gezerim stresimi atarım ama sırf örtülüyüm diye bu yaptıklarımı kimse yadırgayamaz. kimse benden bu en doğal hakkımı alamaz. kız kardeşini belki örtürttümorsun ama kodese tıkıyorsun

• Falan filan cahil insansın daha küçüksün ve ne yaptığını bilmiyorsun gezer tozarsan kalkmışta din iman bilmez örtüsüyüm diye de sen kendini kandır allah içini dışını aklından geçme ihtimali olanı bile biliyor kız kardeşim değil ablamda cahil biri değil en büyük çocuğu nerdeyse senin kadar ve üç çocuğu var kapalı ve mutlu.
      Sen kendini kandır istersen hala ama allah kanmıyor bil öbür dünyada yiyeceğin bu dünyadakilere benzemez.

• adfadsdsaadasdad kafanın içi önemli kardeşim :)

0|0
    0|0
  • İnsanlar dengesiz.

0|0
    0|0
  • sen tacizden kurtulmak içinmi allah rmrettiği içinmi kapantın

0|0
    0|0
    • ilk başlarda farklı bir tarz içindi eskiden bu kadar tacize uğramazdım zaten

• kapandında alt tarafı nasıl kapattın peki

0|0
    0|0
  • Yanlıs kapanmıssın ozaman

0|0
    0|0
    • yooo gayette düzgün giyiniyorum

• bence o dediğin güüzel bir tarz

• Cok dogru dedin. Benim dediğim tarz ama FARZ olan farklı..

• Beyinler değişmedikçe hiçbirşey değişmez. Hep kızlara açıksınız diye sizi taciz ediyolar derler ama bunu yapanlar aslında kapalı açık ayırmaz. Kızlara sarkıntılık etmek için açık giyiyolar o yüzden yapıyoruz diyenlere haklıdır diyenler bugün yarın kendi bacılarına analarına sarkıntılık yapılınca ne olduğunu ancak anlayabilirler. Ezbere konuşuyolar.

0|0
    0|0
  • Cikar dekolte giy ortunmek inancla olur daha onu anlamissin

0|0
    0|0
  • ya soru troll algı operasyonu yapmak için, ya da tam kapanamamışsındır dar pantolon, dar ne giyersen teşhir eder, dar olmayacak kapalı renk olacak

0|0
    0|0
  • Fotoğrafını görsem anlardım da

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kapali fantezisi var ulkenin ondan bu arapcilik kanki

2|2
    0|0
  • Haha gizemlilik her zaman daha çok cezbeder;

Görünmeyen bacak daha çok ilgi çeker.

0|0
    1|0
  • Ben diyorum. Mesele kapanmak ya da kapanmamak değil. Mesele şu çirkin zihniyet. Sen istediğin kadar örtün, çirkin zihniyet değişmediği sürece daha çok tacize uğrarsın..

0|0
    0|0
  • kapanmak birşeyi değiştiriceğini asla düşünmüyorum zaten ben

2|0
    0|0
  • o nasıl oluyor a D:

0|0
    0|0
  • Napalim laf atanlari bulup dovelim mi

0|0
    0|0
Yükleniyor...