Herkes görüşünü söylesin Kötü yorumlarınızı kendinize saklayın! ?

ilk önce selamun aleyküm
arkadaşlar neden kilolu insanlara karşı ön yargıda bulunuyorsunuz insanların kalplerini kırınca ve öyle insanları hep üzüyorsunuz mesela az önce bu sayfada birşey paylaşmışlar: kilolu insanlarla nasıl evleniyorsunuz ıyk löp löp et demişiniz mesela sonra ben kilolu bir kızla asla birlikte olmam evlenmem sevgili bile olmam diye mesela bende kiloluyum su içsem yarıyor boyum 160 kilom 70 veremiyorum o kadar çalıştım ama olmuyor elimde değil ve her insandan aşalıyıcı sözler duyuyorum ve sürekli üzülüyorum butiklerin önünden geçerken ben asla şu manken gibi olamayacağım gibi şeyler geçiyor içimden ve çok üzgünüm artık sizlerin yüzünden dışarı bile çıkamıyorum utanıyorum kendimden psikolojim alt üst oldu kilo yüzünden ve aşağılayucu sözlerden

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• aleyküm selam hıdır sıkma canını ben 90 kiloydum 54 de düştüm şimde 70 teyim ideal kilodayımtakıntı yok sende sıkma canını ergen değilsin böyle boş muhabbetlerle üzme kendini sadece kilo sıkıntı değil bende o dertteydim verdim ama kızlar konusunda bende sıkıntı yaşıyorum kızlarla konuşurken geriliyorum kasılıyorum mesela herkesin derdi farklı o yüzden boşş ver sıkıntı bitmez değer verdiklerinle yakın ol gerisi boş tur.. :D

0|0
    0|0
    • doğru :D çok saol

• düzeltti :)

• tamam o zaman şimdi bende moralimi düzeltsin die arkadaşa gidiyim biraz kahrımı çeksinn arkadaş olmak kolay değil :D

En İyi Kız Görüşü

• Sacmalama benim obez arkadasım var dalga gecilecek bir yanları yok cık gez ınsanların gozlerıne baka baka gez neden utanıyorsun zayıf olunca noluyor bir yerleri kalkıyor zayıflarsın hayatta daha kotu seyler var unutma bunu lutfen

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim bu düşüncen gerçekten içimi rahatlattı

• Tanımıyorum ama iyi birine benziyorsun 😄

• saol :D sende öyle

Erkekler Ne Diyor 3

• neden veremion?

0|0
    0|0
  • bilemedim :s

0|0
    0|0
  • aleyküm selam
    boyunuz 1.60, kilonuz 70 ise bence hiç fazlanız yok.
    diğer yandan, bazı insanlar bu tarz kadınlardan daha çok hoşlanır, en azından bana daha çekici geliyorlar

0|0
    0|0
    • teşekkür. :)

• hayır :)

• kaç yaşındasınız, ben profildeki yaş

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...