Bazı insanlar yüzünden mutsuzlaşıyorum ne yapacağımı şaşırdım?

abi, ben bıktım ya insanlardan valla spor salonunda bazı insanlar var hiç istemediğim tavırları var. ben onlara hiç öyle davranmıyorum. her istediğimi söylemiyorum ama bana sanki benden daha ileri gibi tavır koyuyor birisi. oda kendi dayımın torunu çağında. 6 sene body yapmış onun havası var. oda salonda çalıştığım zaman onlara yardım ediyorum. geliyor 'ben bitirdim giidyorum sen hala burdasın' diyor bana. ya benden yardım isterken öyle demiyordun ama. lakin yüzüne söyleyemiyorum böyle. söylersem konuşmayız diye korkuyorum ya da birbirimize ters gideriz diye. yani samimi olduğum insan bu. oda bu ağırlığı burada bırakma diyor bana bide. sanki salon hocası. salon hocası bile bana öyle davranmıyor. delire sinirlene sinirlene eve geliyorum. taksam olmuyor takmasam olmuyor. detaylı yazsam yani daha iyi anlarsınız ama ne yapmalıyım?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Başka yere git?

0|0
    0|0
    • bunu önceden de düşündüm, alternatif çok az. 1 salon daha var ama biraz uzak. bide eski bir üyesiyim oranın, iki ay şehir dışına çıktım geri döndüğümde hoca diyor 'metin sen nerdesin ben seni arayacaktım nerdeyse' bir bahane ile bırakmam lazım başka salon için bile olsa. lakin böyle giderse senin demen gibi başka yere gidecem er ya da geç.

Erkekler Ne Diyor 1

• Erdemli insan sabır ve sukunetle bekler.. asla insanlığından ödün verme. Çokda fazla takma grç insan gibi karşısına anlat dersini anlamıyorsa insan olamamıştır o yaratık..

0|0
    0|0
    • eve gelirken bile sizin dediğiniz şeyi düşünüyordum aslında. sabret diyordum kendi kendime. sabrediyorum da zaten arada bir oluyor bu şeyler. insanlığımdan da ödün vermemeye çalışıyorum ama bugün öyle yaptığı için hergün çalıştığım ve yine yerine koyduğum ağırlığı olduğu yerde bırakıp hemen çıktım. böyle kırılır gibi oluyorum ama yani üzmemek içinde kendi içime atıyorum. o kişiyi başkasına sordum ilk gittiğim zamanlarda, bana söylediği laf 'o biraz ukala' bu ukala tavırları mantıklı insanı çileden çıkarır, ama selam verince konuşuyorsun işte sanki mecbur gibi.

• Allaha emanet

• Allah razı olsun sende

Yükleniyor...