En olmadık nerede tuvalete sıkıştınız :D :D? Yetişebildiniz mi :D :D?

Tuvalete çok sıkıştığınız olur mu :D :D En iyi yazana EİG :D :D

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bak şimdi sana anlatayım her gün olan şey 10 Ders görüyoruz günde 9. Derste öyle bir tuvaletim geliyor ki büyük hemde eve gitmek için heyecanlanıyorum hemde çok geliyor tutamıyorum :D :D tutarsam kavız olacam zaten şimdi 10. Ders bitiyor otobüs durağına koşa koşa gidiyorum otobüstte yer olurda otururum umuduyla yarım saat yolculuk ediyorum mahalleye geliyorum eve 2-3 sokak var yardıra yardıra gidiyorum işte :D :D Okadar kötü oluyorum ki nerdeyse tuvaletim kıçımın ucunda çıktı çıkıcak eve geliyor böyle dans ede ede anahtarı sokmaya çalışıyorum anahtar deliğine :D :D Eve geldim ya panlonsuz büyük tuvaletimi yapamıyorum :D 2 saat çıkarıyorum dahada dayanıyor uca tam içeri giricem tuvalete tam indiricem donu indirince patapatasıçmaya başlıyorum :D :D: D Oturamadan :D :D

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yetiştim çok şükür ya iki dk daha geciksem salardımm yeminle 😂😂

1|0
    0|0
    • Nasıl oldu :D :D

• Ya stajdayım çocuklara etkinlik yaptırıyorum yanımda hocam da var. Zilin çalmasına da var daha. Ama varya bildiğin kolbastı oynuyorum ben. 😂😂 terledim resmen. Zar zor sıktım dişimi zil çalar çalmaz bir baktım lavabodayım 😃

Erkekler Ne Diyor 13

• Mecbur kalip siseye yaptigim zamanlar olmadi değil

1|0
    0|0
  • Genelde yetişiyorum. Yetişemesemde 1 calı dibi bir yer bulurum mutlaka :D

1|0
    0|0
  • lise zamanı mide bozulmuş.3 otobüs değiştiriyorum.
    o facia günü unutmam imkansız

1|0
    0|0
  • Ateistim ama sıkıştım mı cami tuvaletine koşuyorum, ne pislik insanım ulan* ben Allah da benim belamı versin. Tşklr.

1|1
    0|0
  • Altıma sıçmıştım çok iyi hatırlıyorum

0|0
    0|0
  • Derste sıkışmışdım, bilmiyordum ne yapaym. Hep utangaçdım diye tuvalete gitmiyordm. zil çalınca eve doğru yol aldım kaçıyordum resmen bazen dayanıp biryerlerde oturyordm geri gitsin diye shdhhddhd amma bu kadar zahmetten sonra evin kapısın açınca altıma sı*tım ve ne yazık ki evde misafirler falan vardı evlatlıltan sildiler hshdhdhdd (10 yaş falan olurdu belki)

0|0
    0|0
  • Seks esnasında 😂 tutabildim ama zor dayandım. WC'ye yetiştiğimde iki defa rahatlamış olmanın verdiği mutlulukla kafamı taşa yaslayıp 5 dk boyunca öyle durmuşumdur. 😁✊🏽

0|0
    0|0
  • erkek milleti nereye sıkışsa oraya işer büyüğüde geberse yapmaz üstüne mecbur yetişecek :)

0|0
    0|0
  • su an en olmadik yerdeyim ve acaip sekildr skstim ve gidemiyorum allah inandirsin 😤😤

0|0
    0|0
  • başka care var mı hanı yanımızda poşette tasımıyozkı bı kölede poşete yapalım :)

0|0
    0|0
  • devlet hastanesinin otoparkında pet şişe doldurdum yetmedi taştı etrafı batırdık :D

0|0
    0|0
  • evden okul arası 1.5kilometre var valla sürekli yürürüm günlük toplam 6 kilometre sabah git öğle yemene gel öğlen geri git akşam geri gel. anam anam hiç hatırlamak istemiyom eve gendimi zar zor attım hadi küçük olan da değilki gelse açıp duvara şey ertsen :D büyük olan gelince sorun oluyo eve gendimi atanaca aklan karayı sectim

0|0
    0|0
  • Tuvalete sıkışmadımda tuvalette sıkışmıştım okulda, kapının dili dönmüş zorla açmıştık kapıyı telefonla arkadaşı aradım geldi kurtardıydı dersede geç kalmıştık 😂

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• az giderim uz giderim,
    dere tepe düz giderim,
    bir çiş için dağları delerim,
    olmadı duvar dibine işerim.

0|0
    0|0
  • Genelde okulda oluyor ya kirli diye gitmiyorum :D

1|0
    0|0