Kapat

Orhan pamuk eserleri okuyanlar var mı aranızda?

iletşim oldugu için alanım yazarlar ve okuyucuları üzerine bir araştırma yapmam lazm. o yüzden varsa pamuk okuyucusu aranızda konuşmak isterm

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Evet bazı eserlerini okudum kendisinin...

1|0
    0|0
    • ee pek en begendignn üzerinden yorum yapabilmirsn yoksa ya neyse boş ver işim gücüm var mı diyorsn :)

• Şimdi yazarın kendisi üzerine mi yoksa sadece eseri üzerine mi konuşmak istiyorsun?
      Ayrıca soruların var mı konuyu genişletmek için ya da sadece genel kanıtı mı öğrenmek istersin?
      Yani daha net ve açıklayıcı olursan ben de yardımcı olmaya çalışayım?

• okudugun mesela en etkileyici bir kitabı üzerine sana neler kattığının yanı sıra eleştirilerin varsa ya da övgü biçiminde dile getirecegin bişeyler onlar üzerine bölümlerden örnekler vererek özetleye bilirsn. şöyle düşün bir arkadaşınla konuşurken orhan pamugun şu kitabını okudum şöyle böyleydi gibi düşüncelerini dile getiriyorsn gibi. tabi senin için önemli olan o eserin ismini de belirt. uzun uzun tutmana gerek yok. sonucta sanaldayız

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Kara kitap, Kar, ve Sessiz Ev'i okudum.
    Yazarın anlatımını pek beğenmedim.
    Ama Kar isimli kitabı bana çok hoş geldi nedense.

1|0
    0|0
    • begenme nedenini özetlermisin konularından örnekler vererek. - istemezsen boş ver :)

• Siyasi görüşüme yakın olduğu için olabilir , Yobazlara tahammülüm pek fazla yoktur.
      Bu kitapta da buna benzer konu ele alınmış.
      Cahillik başa bela. Cahilleri inançları doğrultusunda kandırmak ise bir o kadar basittir.

• Christopher grange olursa olur

1|0
    0|0
  • Vatan haini

0|0
    1|0
  • adını ilk senden duydum :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!