Boyle bir kiz hakinda ne dusnursunuz?

Babasi 500 bin tllik aracla okula biraktigi zengin kizi aslinda sinifinizda onu hic te zengin dusunmemissiniz bimden aldigi yiyecekleri yiyen ucuz giyinen el acmasi boregi ben yaptim diye okula getiren bu kizin zengin bir is adaminin kizi oldugunu ogrenince ne dusunursunuz

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Babası sizin kendisi benim olsun ;)
    Hayır burada mütevazi olan insan gibi olan bir kızdan bahsediyoruz da ondan ;) Para değiştirmemiş :)

0|0
    0|0
    • Eig için teşekkür ederim ;) +1 vermemişsiniz ama :S beğenmemişsiniz heralde :S

Erkekler Ne Diyor 9

• İyi kız derim Diğer zengin züppeler gibi babasının parası ile laf edip başkalarını horgören insanları sevmem. Kız yani duyarlı.

0|0
    0|0
  • akıllı kız derim. elindeki imkanları kendisini geliştirerek kullanıyor derim. benim öyle bir kız arkadşım vardı. okurken kıza ev alındı araba verildi. kız market alışverişi yapar kendi yemeklerini kendisi yapardı. arasıra ben de mantı yemeye götürürdüm. bu kızı çok severdim

0|0
    0|0
  • En azından, gösteriş budalası olmadığı için takdir ederim.

0|0
    0|0
  • Varlık içinde yokluk çeken babasının pişmanlık ve utanç kaynağı annesinin amcasıyla birlikte oldupu günahının bedelidir diye düşünürüm.

0|0
    0|0
  • aferin kıza derim.

0|0
    0|0
  • tutumlu mu gimri mi karar veremediğim biri, biraz gözlemlemekte fayda var diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • mütevazi olmaya çalıştığını

0|0
    0|0
  • Filmlerde olur böyle bir kız ancak o kadar parası olup da bimden yiyen biri düşünemiyorum.

0|0
    0|0
  • kal gelir şekerim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Paradan bıkmış derim, fakir bir oğlanla evlenmeli derim.

0|1
    0|0
  • Iyi bir kizdir derim.
    zenginligiyle hava atmiyor alcak gönüllü derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...