Bu ne böyle şimdi kırıcı değilmi bu?

Bugün akşam yola gidiyom yol cok uzun degil 2 saat veya 3 saat falan ama yinede şık giyinmek istedi canım altıma tayt giydim ama çorap niyetine giydim üstümede elbise giydim elbiseyi bol giydim tabi dar elbise sevmem ben kadın var bizim köyde dediki sana bisey dicem ama yanlış anlama dedi bende söyleyin dedim o da göğüs bölgen varya dümdüz duruyo dedi bende nasıl yani dikmi dedim o da dik değil hiç yok dedi bende neresi yok gibi dedim o da bilemem eğer 80 ya da 85 bedense çok ideal fıstık gibi dururdu ne sarkık durur nede çok küçük durur ama elbisenin üstünden bakınca dümdüz duruyo sanki yeni büyüyen kız göğüsü gibi en küçük beden gibi duruyo bol giydigin icinmi acaba dedi bende olabilir ama bu benden başka kimseyi ilgilendirmezki sadece beni ilgilendirir şimdilik ilerdede sadece kocamı ilgilendirir dedim o da tamamda canım sen niye bu kadar kafaya taktınki şimdi göğüslerin olsada kendine olmasada kendine dedi bende evet işte bende onu diyom zaten dedim o da ama beni tersledin ben sana kırıldım şimdi dedi bende terslemedim kırdıysam özür dilerim dedim o da bana açıp göstersene orayı dedi ayıp degilmi şimdi kırıcı degilmi?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• harbi kırıcı birde pişkin pişkin göster demiş bırak muhattab dahi olma kırılmışmış kır böylelerini daha iyi

1|0
    0|0
    • Aynen canım onane milletin göğüslerinden töbe töbe asıl kızması gereken benim kırılmış demiş bide manyak

• Teşekkürler :))

• rica ederim

En İyi Kız Görüşü

• Manyak mıdır nedir.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sapık teyzeye denk gelmişin :D Trollemiş seni

1|0
    0|0
  • niyetini belli etmiş :D

1|0