Sizce 200 yıl sonra dünya nasıl bir yer olucak?

Ekonomik, ahlaksal, Teknolojik, siyasi , bilimsel , ailesel vb. açından nasıl bir yer olur dünya sizce?

0|0
12|30

En İyi Erkek Görüşü

• Yakında savaş ya da biyolojik unsurlar nedeniyle dünya nüfusu iyice azalır azaltılması da lazım zaten sonra yeni bir yönetim-ahlak sistemi geliştirilir insanlar daha kontrollü biçimde yaşamaya başlar, teknoloji birçok hastalığı ve sorunu çözer insan yaşamı ciddi oranda uzar, yeni gezegenlere taşınmaya başlarız ondan sonra bir uyandım yine kaçırmışım dersi

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 200 ışık yılı uzaklıktaki bir tanıdıktan aldığım mesaja göre zaten biz şu an yaşanmışlığın ışık vasıtasıyla uzayda yol alan haliyiz. bundan 200 yıl sonrası şu an ellerinde bizse 200 yıllık görüntü arşivinde bir anıyız.

soruya gelecek olursak dünyada ayrılan kıtalar tekrar birleşmiş. Trabzonlulara hala her yer trabzonmuş o iddialarında samimi olduklarını anlamışlar. ajda pekkan 250. kez 18 yaşını kutlamış. dünyada yaşanan savaşlardan dolayı barut ve silah yapımında kullanılan maden ve elementler bittiğinden insanlar savaşları birbirine tükürerek ve üstlerine işeyerek yapmaktadırlar ve çin şu anda ülkeleri tükürüğünde boğarak ilerleyişini sürdürmekteymiş.
    en son Türkiyesınırına dayanmış fakat Türk kadınlarının üstün makineli çenesi ve saatte 200 km tirip hızına dayanamayıp hazar gölü arkasına tekrar çekilme kararı almış. türkiyede tam demokrasi sistemine geçilmiş ve her kahveden 1 başbakan çıkmış ve 50 milyon başbakanlı ülke olarak dimes rekorlar kitabına geçilmiş.
    adı üstünde sms dediğimiz için şimdilik bu kadarını öğrenebildim... :D nasıl hayal gücüm :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• yıl 2015 aile kavramı yok, dünya ilkimi değişti, buzullar gittikçe eriyor, ahlak hak getire değil 200 yıl sonra çok değil 10 yıl sonra görürsün ne aile kalacak ne ahlak ne de başka bir şey

0|0
    0|0
  • Felçli insanlar, yapmak istedikleri birçok şeyi sadece düşünce gücüyle yapabilecek.
    Alışveriş de dijitalleşecek ve internetten alışveriş yaparken 3 boyutlu olarak vücut ölçülerinizi bulutta sakladığınızdan aldığınız her şey üzerinize olacak.
    Karşılaştığınız insanların kim olduğunu söyleyen ve sizin için anlık çeviri yapan gözlüklere hazır olun!

0|0
    0|0
  • Tam olarak nasıl olacağını bilmiyorum ama yaşanacak bir hali olmayacağına eminim.

0|0
    0|0
  • dünya olur mu o bile muamma.

0|0
    0|0
    • Bencede olmaz heralde ama olsa nasıl olurdu sence

• Su seviyesi artacak muhtemelen az biraz bir kara parçası kalırdı, bugün insanlar para için birbirini öldürürken o zamanda kara parçası için birbirini öldürmeye başlayacaklar çünkü hayat olan yerler azalacak. İnsanlar artık insanlıktan çıkacak hayatta kalma yarışına dönecek akrabaymış kardeşmiş eş miş dostmuş bitecek herkes can derdine düşecek. Savaş artacak cinayetler artacak.

• 200 yıl sonra uruklar ve insanlar savaşa girecek
    o değil de dünya 200 sene yemez, kıyamet 200 seneden önce kopar

0|0
    0|0
  • daha da saçma bir dünya olacak tabi o zamana kadar kıyamet kopmazsa

0|0
    0|0
  • Dünyanın o kadar yaşayacağına inanmıyorum. Hadisler ve rivayetlere göre son asıradayız (en degrusunu Allah bilir)

0|0
    0|0
  • Avrupa'yı Kuzey Amerika'yı bilmem ama Orta Doğu yine tarak gibi bir yer olmaya devam edecek.

0|0
    0|0
  • bilmim

0|0
    0|0
  • Bilemiyoruz

0|0
    0|0
  • 4 milyar yaşında olan bir dünya için 200 sene daha yaşaması dudak uçuklatıcı, bilemeyiz

0|0
    0|0
  • cok mantıklı soru tebrikler.

0|0
    0|0
  • Mükemmel bir yer olacak <3

0|0
    0|0
  • Allah bilir biz nereden bilecez :D

0|0
    0|0
  • Dünya olmayacak

0|0
    0|0
  • Dunya olmıcak ahah

0|0
    0|0
  • o kadar ömrümüz olacağını sanmıyorum ne biliek :D

0|0
    0|0
  • Dünya'nın 200 senesi yokki. 3ncü dünya savaşına 15-20 sene var zaten.

0|0
    0|0
  • İyicene s*kimsonik bir dünya olacak.

0|0
    0|0
  • 200 yıla kadar kıyamer kopar büyük ihtimalle

0|0
    0|0
  • 200 yıla dünya kalmaz merak etme.

0|0
    0|0
  • Ahlak mı? Öyle bir kelimenin bile varolacağını düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • ohoooooooooooooo

0|0
    0|0
  • Su altinda kalacahimiz kesin

0|0
    0|0
  • apple'de insan olur ozamana kadar

0|0
    0|0
  • ahlak ve aile kavramları kalmaz

0|0
    0|0
  • Dünya 200 yıl yaşamayacagı bilimsel gerçek, hangi ihtimali soruyorsun şeker

0|0
    0|0
  • emin olduğum tek bir şey var

bütün ortadoğu kökenli dinler hatta bütün dünya dinleri yok olacak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ya teknoloji mukemmel üst düzeyde devam edecek
    ya da önünü alamayacaklar ve teknoloji (insanlar) dünyanın sonunu getirecek
    Bir çok kültür kalkar insanlar çok daha fazla değişir

0|0
    0|0
  • belli olmaz

0|0
    0|0
  • Bence 200 yıl sonra dünya olmayacak

0|0
    0|0
  • yaşanamaz bir yer olacak ki zaten yaşamıyo olucaz :D :D

0|0
    0|0
  • o zamana dünya kalmazdı

0|0
    0|0
  • Olmayabilir

0|0
    0|0
  • Çekilmez biryer olacağı kesin neyseki bizim ozaman kemiklerimiz dahi kalmayacak mezarda 😁😂

0|0
    0|0
  • kıyamet kopmazsa farklı bir durum olmayacak

0|0
    0|0
  • Ahlak, teknoloji ve bilim çok daha iyi olacak da diğerlerini bilmiyorum

0|0
    0|0
  • bence bır dunya olmıcak coktan dunyanın sonu gelıcek

0|0
    0|0
  • 200 yıl sonra biz olmuş olacgmz için :-D dusunmyelim