Yolda herkesten 1 lira isteyenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bugün durağa yürürken ara sokaktan geçiyim daha kısa olur dedim. O sokak boyunca 3-4 serseri tipli kişi 20li yaşlarda sokağa yayılmışlardı. Her geçene "1 lira var mı?" diye soruyorlardı bende adam yaklaşmadan yolumu değiştirdim arkadan birşeyler söyledi ama aldırmadım. Elin ayağın tutuyor çalışabilirsin biz çok mu kolay kazanıyoruz yani. Sizde böyle insanlardan rahatsız oluyor musunuz?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Asalak olduklarını düşünüyorum bildiğin parazitler utanmıyorlar ya. Daha bugün gördüm 80 yaşında bir teyze çiçek satıyordu. Utanmaz adiler dilenmek bu kadar basit onlar için bir de bunlar dilenmiyor tehdit ediyor insanları

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Rahatsız oluyorum ufak ta olsa işe girebilir mendil satsa verebilirim belki ama boşta ise hayatta

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Metro beklerken üç tane kişi geldi ben dururken köşede kıza yöneldiler kızdan para istediler kızda korka korka yüzlerine baka kaldı biri kızın üzerine yürürken kızın yanına gittim sevgilim bir sorun mu var dedim çocuklar pardon abi deyip gittiler ama sorun ne biliyor musun bunlara rağmen ordakilerin sesini çıkarmaması kız defalarca teşekkür etti bana.

0|1
    0|0
  • 50 kurus ver la n tırrek 😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...