Çevrenizde hayatını kıskandığınız biri keşke o hayat benim olsaydı dediğiniz oldu mu?

Benim olmadı çok şükür. Soru cevaplarınız için bekliyor. :) Hadi bakalım.

Güncellemeler:
@EminimSonKararım ın da görüşlerini alalım. :)

0|0
714

En İyi Erkek Görüşü

• Olmadi olsun da istemiyorum. baskasina ait bir hayati yasamaktansa kendi hayatimi sekillendirmek isterim

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Birileri oldu benim olsaydı dediğim, birileri oldu benden uzakta olup benim olmatan birileri yine oldu eskilerde kalıp hala hatıralarımda gizlediğim ve yine olan oldu Yunus Emre ağzını tutamadı :)

1|0
    0|0
  • Hayır olmadı... ben yaşam tarzım ve kalitemle mus mutluyum vala..!
    İnşallah bozulmaz..

1|0
    0|0
  • hayır demedim

1|0
    0|0
  • yok hiç olmadı

1|0
    0|0
  • yaşadığım hayatı şıkayet betmıs olurum , oysa kı her hayat , bazı ınsanların hayal ettıgı hayattır !!!

1|0
    0|0
  • çok var.

1|0
    0|0
  • birini kıskanıyordum hayatımda ilk defa. oda çok sevdiğim birisiydi. sadece mutlu olduğunu görüp onun yerinde olmak , yanında olmak istiyordum, derken öğrendim ki herşey göründüğü gibi değilmiş sonra halime şükrettim :)

1|0
    0|0
  • Bebeği olan kişiler haricinde kimseyi kıskanmıyorum..
    En iyi en güzel hayat benimki..

1|0
    0|0
  • Olmadi ben memnunum hayatimdan

1|0
    0|0
  • çevremde hep en berbat hayat benim oldu. vardır bir hikmeti dedim şükrettim hep.

1|0
    0|0
  • Tek bir an tek bir konuda oldu. Onun dışınd hayatımdan müthiş derecede memnunum.

1|0
    0|0
  • Evet konustugum bir kizin

1|0
    0|0
  • Hayır hiç olmadı. Çok şükür sağlıklıyım, gerisi boş...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Elbette "Keşke ben de öyle olsaydım, öyle şeyler yapsaydım." dediğim oluyor fakat ben başkası olamam ki. Olsa olsa kendimi geliştirir ve yaşam tarzımı istediğim gibi değiştirmeye çalışırım. Sonuçta benim hatalarım, benim yaşadıklarım, benim başarılarım bana belki de başkasında olmayan şeyler kattı ve anılarım beni özel yapan şeyler aslında...

1|0
    0|0
  • hatyır maks gıpta ettiğim insanlar

1|0
    0|0
  • bazen oluyor..

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Ben hayatimdan memmunjm☺