Belki çok saçma ama sizce rezil mi oldum yaaaa?

Arkadaslar bir ikizim var erkek bugun okulda cikista siniftan cikmadan once bu ikizim kapimin onundeydi sonra bende arkadasima mesaj yaziyordum o sirada sonra siniftan cikmaya yakin bu kolumdan cekistirdi beni boyke ileri cekti o siradada bir hocamiz bizi izliyomus goz goze geldim hocayla galiba ikizim kolumu tutuyordy koluma bakiyordu sonra goz goze geldik sonra koridorda yururken bu hoca ynaimda yurudu nerdeyse ikizimde obur yanımda elimde hala telefon sonra ikizim tele cok yakiyorsun yeter gibi bisiler söyledi o sirada hocam duymustur butun konusulanlari bende ozledim zaten sanki cok tele bakiyorum dedim flan zaten hoca hala bizle ilgileniyo gibiydi o sirada bende hocam size iyi gunler dedim ki duymamis olabilir o sinir hâliyle... Rezil oldum dimi bu ikizim hocaya karsi mahcup etti beni.. hoca ne anlamistir sizce ya ne dusunmustur cok mu rezil olmusum?

Güncellemeler:
Birde sevdigim. bir hocaydi ikizimle beni o sekilde gormesi ki ikizimin oldugunu bildigini bile etkin degilim ama olsun sonucta kolumdam cekistirilerken ters davranililirken gordu beni benlki kucuk bisi ama utanç verici
Oha cok karisik yazmisim heoinizden ozur dilerim yaaaa

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yok olmamissn

0|0
    0|0
    • Ne demek istedigimi anladin mi ya o sinir havliyle karisik yazmisim umarik rezil olmamisimdir aslinda rezillikten daha cok kucuk düştüm hocanin karsisinda

Erkekler Ne Diyor 4

• rezil olmamışsındır hoca büyük ihtimal kendini öğretmenler odasına nasıl atacağını düşünüyordur endişe etme

0|0
    0|0
    • Ya rezlillikten cok kucuk dustum galiba ama haklisin sende

• Ahh imla ahhh... bu nee? Nerede noktalar , virgüller?

0|0
    0|0
  • Kafamda deli sorular. Hoca ikiz sen okul telefon sınıf?

0|0
    0|0
  • pardon ama senden hiç bişey anlamadım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Anlamadımm yaa çok karışık anlatmıssın

0|0
    0|0
  • Ne diyorsun sen ya

0|0
    0|0