Bir arkadaşımın bilgisayarında çıplak fotoğraflarını gördüm. Neden olabilir?

Arkadaşlar üniversite kulübü içerisinde bir projemiz var. 7 ayrı eğitim fakültesinden ikişer kişiyiz.

Dün akşam saatlerinde bizim evde birlikte çalıştık. Arkadaşlardan biri yağmur yağdığı için ( bilgisayarını getiren tek kişi ) bırakmak istedi. Bende kabul ettim. Daha sonra merak edip açtım bilgisayarı ve internete girmeye başladım.

Enteresan bir şekilde bilgisayarda müzik arayım dedim. Ve d klasörünün içine girdim. Spor salonuna gittiğini bildiğim arkadaşın, tamamen anadan doğma 3-4 fotoğrafı vardı. Şaşkınlıklar içerisindeyim. Şeyine kadar herşeyi görünüyordu. Kendisinden tiksinmiş durumdayım.

Bir erkek neden çıplak fotoğrafını çeker? Şu andan itibaren nasıl davranmam gerekir?

Güncellemeler:
söylemeyim diyorum olmuyor.
minicik penisiyle çekilmiş fotoğraflar. ereksiyon bile değil. ne bir ajans işi ne bir kız arkadaşa gönderilecek resimler.
bildiğin kendini ispatlama çabası. belki içimdeki tiksinme duygusunu içimden atacak yorum olur diye bekliyorum da, yok yok herkes aynı bakış açısı.

0|0
8|31

En İyi Kız Görüşü

• masaüstüne koymamış yani gitmiş başka bir dosyanın içine koymuş merak edip karıştırırken sen bulmuşun fotoları ortada bir tedbirsizlik yok bence. ayrıca o sana güvenip emanet etmiş ama burada daha ayıbı senin yaptığın; onun özeline girmişsin.
    ayrıca şeyine kadar gördüm tiksiniyorum diyorsun. bu zaten erkek anatomisinde olan bir şey. görmezden gel, hiç bilgisayarı açmamış gibi davran da çocuk sana bıraktığına pişman olmasın.

0|5
    0|0
    • "masaüstüne koymamış" diyince aklımda bir sahne canlandı ki sorma :D Gece gece güldüm yaw...

Erkekler Ne Diyor 31

• Bence ayıp olan senin yaptığın niye adamın bilgisayarını kurcalıyorsun ki. Onun özeli o, bide kümsemiş minicik penisi diyerek, bence bu sana ders olsun. İnsanın başına ne gelirse ya meraktan ya... O yüzden, bakmamış görmemiş gibi hayatına devam et, kimseyede söyleme. Haa aklıma senin meraklı olduğunu biliyorsa, kasıtlı yapmışta olabilir düşüncesi geldi. zira öyle bir foto dosyasını şifrelerdim çünkü. ya da PC yi şifrelerdim. Yinede olmamış gibi davranmaya devam et sen.

0|0
    0|0
  • Karıştırmasaydın sende? O onun özel kişisel malzemesi sonuçta istediğini yapabilir bence o senden tiksinmeli.

0|1
    0|0
  • Sanat için yapmış olabilir.
    Tiksinecek bişey yok ortada, sonuçta adamın kendi özel hayatı. HAdi çekip zorla sana gösteriyo olsa tiksinebilirsin ama sen kurcalayıp bulmuşsun.
    bir sürü sebebi olabilir. Nası göründüğünü merak ediyodur, sevgilisi için çekmiştir, modellik yapıyodur, sağlık için vücudunda bir problem var mı ona bakıyodur

0|0
    0|0
  • hem meraktan ölecen hemde... seni seniiii

0|0
    0|0
  • hata sende mılletın ozelını ne karıstırıyon kanks

0|0
    0|0
  • senin yaptığın ayıp sana güvenmiş emanet etmiş... özelini neden karıstırıyorsun... bence hiç söyleme bile hatta bilgisayarda girdiğin sayfaları sil arkadaş bakıpta senin onun bilgisayarını kurcaladığını anlamasın kızar bence... kendini onun yerine koy en iyi cevabı bulursun...

0|0
    0|0
  • bir nedeni yoktur çekmiştir ama silmesi gerekir sana vermeden önce

0|0
    0|0
  • isteyen kızlar vardır onlara gönderiyordur sen niye kurcalıyon elalemin bilgisayarını yaz youtube dinle.

0|0
    0|0
  • Abi bizim millet ne meraklı bir şeyleri kurcalamaya. Git öl pisliğin ete kemiğe bürünmüş hali.

0|0
    0|0
  • Birisine göndermek içindir belki

0|0
    0|0
  • Bırak bu müzik arıyodum ayaklarını bulmuşsun işte aradığını:))

0|1
    0|0
  • bu tür merak iyi değil.

0|0
    0|0
  • isteyen kızlar varmış oyle

0|0
    0|0
  • Kesin güzel kardeşim dir
    Ve senin pc yi açtığını anlar

0|0
    0|0
  • senin d icinde ne isin var iyiki c ye girip sistemi cokertmemissin :D

Bizimkilerle sifreli rar dosyasını acmaya calısıyorlar :D

0|0
    0|0
  • isteyen hatunlara gönderiyordur ne var ki bunda ?

0|0
    0|0
    • ben onun şeyini gördüm diyorum. normal mi bu? nasıl bir tedbirsizlik.

• ne var bunda yaa aynı şeyi p*rno izlerken de görüyorsun.

• Belkide senın gormen ıcın bırakmıstır. sonucta ıhtımal dahılınde olan bıse.

0|0
    0|0
  • bilemedim :

0|0
    0|0
  • Göte geldi aşkımız hepimizde şaşkınız:))

0|0
    0|0
  • kendi şahsi bilgisayarı sonuçta , ayrıca özel bilgisayarını arıştırman hiç hoş değil

0|0
    0|0
  • insanın başına ya meraktan ya... gelirmisş hanımefndi ne kurcalıyon sen pcyı...:)))

0|0
    0|0
  • Özelini karıştırıp burada da ifşa ettiğin için kendinden utanmalısın.

0|0
    0|0
  • Turabi gibi birsey demekki😂 ya da bilrek birakti

0|0
    0|0
  • zaten insanın başına ne geliyorsa ya meraktan. ya da yrrak tan gelir.

0|0
    0|0
  • Senin hiç öyle iç çamaşırlı filan foton yokmu?

0|0
    0|0
  • Seni istiyor sanırım

0|0
    0|0
  • Fazla merak iyi degildir. Dusunme sende tiksinme cocuktan

0|0
    0|0
  • görmezden gel ayıp özellerı karıştırma

0|0
    0|0
  • Bilmem git ona sor :)

0|0
    0|0
  • Belki senin gormen icin yapmistir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 7

• Sanal seks için kullanıyordur.
    Senin de karıştırman hata.

0|0
    0|0
  • Açıp bakmasaydın o zaman belki sevgilisi var belki kendini beğenen biri yani isteyen istediğini yapar hata sende onun özeli sonuçta

0|0
    0|0
    • eğer büğtün kızlar böyleyse bende bilgisayarıma seyimin resmini koyacağım kız arkadaşlarıma bilgisayarımı vereceğim

• minicik olduğuna kadar incelemissin maşallah. . minicik olmasa tiskinmezdin belki:)

0|0
    0|0
  • Hem adamın bilgisayarını karıştırıyorsun, hem de eleştiriyorsun. Sana ne be? Sana ne zararı var adamın?

0|0
    0|0
  • birine atmıştır

0|0
    0|0
  • çekip merakını giderenler varda sen bir insan olarak o sana güvenmiş ne diye dosyalarını kurcalıyorsun? Senin gibi birine Allah korusun denk gelmek istemem. İnsan biraz kendini karşıdakinin yerine koyar meraksa merak bakma. İlla güvenildi diye içine etmeniz mi gerekiyor

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...