Terlik anne felsefesi midir? Terlik yemeden büyüyen oldu mu?

Terlik anne felsefesimidir ?  terlik yemeden büyüne oldumu :) ?

0|0
207|94

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• anne ile bağdaşan tek şey terlik

2|2
    4|0

Kızlar Ne Diyor 206

• Çocuğa şiddeti komik ve sevimli göstermeye çalışmaktan başka bir şey değil. Avrupa da bu konuda birçok önlem alınıyor.

12|1
    5|6
  • 4|2
    0|0
  • Bir kere bile terlik 👡 yemedim onun yerine üvey annecimden bir güzel süpürge yumruk ✊ tokat tekme tava 🍳 aklına ne gelirse ama Canım annem 1 kere terlik kaldırmadı insaflı karının hali

5|1
    0|0
  • Yedik tabi çerez gibi :d

0|1
    0|0
  • :D Valla yemedim.
    Annem abimi çok dövmüş ama abim beni hep korudu.
    Annem sinirlenip üstüme yürüdüğünde bile önüme atlardı.
    Canım abim <3

3|1
    1|0
    • Herkesin böyle bir abiye ihtiyacı var çok şanslısın, benim yok 😢😒

• annemin psikolojik sıkıntısı vardı çok dayak yerdim benimde ablam engel olmaya çalışırdı 😌

• Benim Annem hiç atmadı 😒

0|1
    0|0
  • yedim :D

0|1
    0|0
  • Olmuştur. :D

0|1
    0|0
  • Terlik yemeyen buyuk eksiklik yasamistr ;)

0|1
    0|0
  • daha bugun arkadaslarla kisa film cektik. ben anne rolundeydim kizima terlik falan attim😂😂 sirf bu zevk icin anne olmak isterim yani😂😂

1|1
    0|0
  • huauahaha ceyo igtiharla sunar

0|1
    0|0
  • Annem pek terlik kullanmayi tercih etmez farkli. malzemelerle uzerimde deneylerini eksik etmemistir😅
    Ama bir terligi vardi unutmam alti nokta nokta vurdu mu o noktalarin aynisindan kabarirdi heryanim😅bide kendisi kuafor oldugundan sac fircalariyla dovmeyi de severdi. oklavasindan tuttda yer masasina kadar her turlu iskence aletiyle dayak yedim saolsun. bunye alisti arada supurge makinasinin hortumunu eline verir anne bugun bu yaramazligi yaptim hadi hazirim cezama deyip.. "kafayi yedi mi acep? "Derdi.. onun korkusuna arada dayaktan kurtuldugumu da bilirim😅
    Ama guzel gunlerdi be.. kalbimizi de caninizda tek acitan anamzdi en azindan...

0|0
    0|0
  • ben :D annem hayatında bir kere bana atmaya yeltendi o da apartmanın içindeyken :D bana atarken komşuya denk geldi :D hiç yemedim yani :D

0|1
    0|0
    • hahahaha :) işte kendi geliştirmeyince böyle oluyor.

• bak yaa aklıma getirdin şu an anneme hatırlattım beraber gülüyoruz :D

• Allah mutluluğunuzu daim etsin ☺

• Çok fazla yemedim terlik :D
    Annem genelde süpürge fırlatırdı asdf

1|1
    0|0
  • Kesinlikle ben yedim. Hemde bizde sadece terlik değil biber ve tartı da kullanıldı. Tartı şu bildiğimiz kilo tartmak için olandan. :)

0|1
    0|0
  • Resimdeki terlik epey acıtır

0|1
    0|0
  • hiç terlik yemedim valla

0|1
    0|0
  • en yakınında terlik olunca napsin onlarda.. alıyolar terliği.. tabi bende terlikden nasibini alanlardanım.. annemin eliyle vurunca elim acıdı deyip terlige sarıldıgını da hatırlarım:)
    tabi şimdi annem hepsini inkar eder.
    çocuga şiddet olarak filanda görmüyorum.. abartmadıktan sonra. cocuklara vurulabilir.. sakıncası yok bence.. Allah nasip ederse anne olunca bende döverim valla. hiç anlamam.

0|0
    0|0
    • terliklerin için sponsor olurum. :) bencede şimdi nesil hep bir bunalım depresyon. bizim zamanımızda kimse depresyona girmezdi. terliği yedimi kendine gelirdi :)

• Bu gün gidyim annemin yanınada iki tane vursun canım çekti ☺

• Ben hiç terlik yemedim ya ev sobalı idi sobanın maşası ya da odun tenekesinden bir odun la yediğim oldu el supurgesinin sapnı da yedim yani terliğin yerini tutmaz mi arkadasm :))

2|0
    1|0
  • yedim bende :D

0|1
    0|0
  • Hiç anne terliği yemeden büyüdüm

0|1
    0|0
  • ahaha :D aynen öyle

0|1
    0|0
  • Ben hiç yemedim

0|1
    0|0
  • Sanmıyorum olduğunu

0|0
    0|0
  • Ben 1 kere yedim o da erkek arkadaş yaptım diye:D

0|1
    0|0
  • Evet terlik yemeden olmaz :D

0|1
    0|0
  • Terlik benim çocukluk arkadaşım <3 severşim onu

0|1
    0|0
  • terliksiz bir çocukluk düşünülemez

0|1
    0|0
  • Ben terlik yemedim, hayrına biri bana terlik atsın. Sonra bu kız hiç terlik yememiş deyip dalga geçerler. :(

0|0
    0|0
  • Terlik yemeden düzgün büyüyemez çocuk. 😂

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    176

Erkekler Ne Diyor 93

• terlikler annelerin çocuklarına karşı kullandıgı enyumuşak okşama aracıdır. genellikle acısı ve korkusu çok fazla hissedilmez

0|1
    0|0
  • Olmamistir heralde :)

0|1
    0|0
  • Terlik yememiş çocukların hali belli zaten. Şımarık, parasıyla övünen, s*klenmediği ortamda bile kendini elit sanan klasik tipler.

0|1
    0|0
  • Bu karikatürü ne zaman görsem gülerim.

0|1
    2|0
  • ya benim annem kıyamazdı bana terlik hiç atmadı hatta bir kere bana niye terlik atmıyosun dedim bana isabet etmesin diye yanıma attı annemle halim : www.edize.com/.../...es-bes-acitmaz-mi-436x519.jpg

0|1
    0|0
  • Terligin ust tarafi degil de tam topuk tarafi isabet ettiyse vay halimize. o gun kendimize gelemezdik

0|1
    0|0
  • Her seferinde tam 12 den vururdu

0|1
    0|0
  • ben 9 yaşıma kadr terlikle beslenmişim ama doktor artık yedirmeyin bu yaştan sonra terlik yemek ileride parkinson gibi rahatslıklara yol açabilir demiş

0|1
    0|0
  • ben yemedim :D

0|0
    0|0
  • Yemedim ama kafamida kirsa sesimi cikartmam

0|1
    0|0
  • Üstün reflekslerim ve kıvrak vücudum sayesinde, her atıştan kurtulurdum.

Bir sonbahar günüydü. Hiç beklenmedik bir terlik isabet etti. Üzdü, çok üzdü.

Annem ise muzaffer bir komutan edasıyla gülümsüyordu.

Öyle işte.

1|0
    0|0
  • Canım annem ya

0|1
    0|0
  • birde hepsi uzman attığını vuruyorlar ; istedikleri yerden ; istedikleri sertlikte

0|1
    0|0
  • Yemeyen yoktur :)

0|1
    0|0
  • Terlik yemek 5-11 yas aradindaki cocuklarin yemesi gereken hayat tokatidir.✋

0|1
    0|0
  • babadan çıkma diye biliyorum

0|0
    0|0
  • genelde hep sıyırırdı kurtarırdım paçayı :) sağ sağlıklı olsunlarda dövsünler...

0|0
    0|0
  • Keşke terlik vuran bir annem olsaydı

0|0
    0|0
  • En iyi keskin nişancıyı bile alt eder anneler...

1|0
    0|0
  • bende dayak yedim :S

0|0
    0|0
  • Terlik anaların en önemli eğitici silahıdır

0|0
    0|0
  • Sadece terlik olsa iyi az sopa da yemedim değil. :D

0|0
    0|0
  • Hiç terlik yemedim.

0|0
    0|0
  • şükür hiç yemedim...

0|0
    0|0
  • Terlik , oklava , merdane hepsini yedik çok şükür ;)

1|0
    0|0
  • Valla hic yemedim

0|0
    0|0
  • O el hangi ara ayağa gidiyor mesela ve sonra o ne hızla geliyor hala o fizik kurallarını anlamaya çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • terlik atan cahil annelerin elinde büyüdük..

2|0
    3|0
    • Bak kardeşim, sen kimsenin annesini cahil diye nitelendiremezsin. Cahillik bu değil. Cahillik bilgisizlik değildir. O anneler elleri öpülesi, yüreği şefkat dolu, cennet ayaklarının altına serilmiş mübarek annelerdir. Senelerce okumuş, elit mekanlarda yatıp kalkan ama kör cahil olan kaç insan var bir bilsen..!

• @Lavinia_-_ yahu sizene? tartişmak zorunda miyiz

• bu mahlukat ne muslumandir ne de turk bosuna ugrasmayin degmez bu beyni olsa bu saçmaligi demezdi ama iste, Allah hidayet versin

• kaçabilirsin ama asla saklanamazsın ;) o terlik seni gelir bulur ;(

0|0
    0|0
  • Terlik ile büyüdüm 😆😆😆

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    63
Yükleniyor...