Fala baktıran, inanan kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fala baktıran, inanan kişiler hakkında ne düşünüyorsunuz? Sorsan zevkine baktırıyoruz diye birde saçmalıkları var. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• "Cahil" demekten başka birşey diyemiyorum. 2015 yılındayız hala Müslüman olupta fala baktıran, inanan şahsiyetler var. Ve bu şahsiyetlere sorsan sizin de dediğiniz gibi zevkine baktırıyorum diye aptalca bir cevapları var. O kişilerden uzak durmayı tercih ediyorum.

Geleceği Allah'tan başka kimsenin bilemeyeceği Kur2an da ve hadislerde defalarca kez belirtilmesine rağmen, yine günah olduğu belirtilmesine rağmen yapan asalaklarda var. Onlarda zevkine yanacaklar zaten. O beyinleri, akılları yerine gelecekte iş işten çooktaan geçmiş olacak.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• Ozellikle baktirmam ama ictikten sonra bakanlara bakma falima demem

1|0
    0|0
  • Psikolojik buhranda olduklarını düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Bir gün bir sevda çaIar kapınızı… Şaşırırsınız, bekIemiyorsunuzdur… Bu güne kadar geIen sevgiIere hep misafir oIarak bakmışsınızdır… Ancak, bu sevgi aşktan öte oIarak yerini aIır gözIerinizden kaIbinize !

0|0
    0|0
  • Baktirmayi geçtim inanana he düşüncesiz gözüyle bakiyorum

1|0
    0|0
  • Salakmsalak isler yapıyolar

0|0
    0|0
  • Gelecek çok degiskendir falan baktırma amacı gelecek hakkında bilgi sahibi olmak zaten mümkün olmasi zor ben meraba bağlıyorum fal baktirmanin arkasında yatan sebebi

0|0
    0|0
  • inanmıyorum dinimizde de yeri yok zaten saçma :)

0|0
    0|0
  • Materyalistim ama biri falıma bakacak olsa bayılırım. Zevk için bende fal bakarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...