Okulda herkes bana düşman😣😔bıktım artık hayattan naptım ben onlara bukadar?

Ya ben bu insanlara bu kadar nefret ettirecek kadar napıyo olabilirim 😓 ve kendi halimde bir kızım okuldan eve giden evden okula giden. Ama noluyosa hergün birisi karışıyo okuldan bana bıktım artık okula gitmek istemiyorum derslerim iyi ama okuldan onlar yüzünden nefret ediyorum kimseyle konuşamaz oldum 😔he söyleyin şimdi ben napiyim?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• kendine biraz gücen erkeklerle takıl veya okul değiştir

0|0
    0|0
    • Erkekler hep benim yanıma geliyo tip tip bakıyolar kovuyorum gelmesinler istemiyorum. Tüm okul dışlarmı ya 😐

• ya işte onlar seni korur sen köydemi yaşıyosun dedikodu çıkartcaklar saçmala sana git poponu göster demiyoruz ki düzgün bir şekilde edeplice konuşcaksın

• Konuştum ama hayvanlar korumuyo tekrar kavga çıkarttılar anca öküzün tirene baktıgı gibi bakıyolar anladın mı

Erkekler Ne Diyor 7

• Bende lisede öyle bir durum yaşadım hiç arkadaşım yoktu herkes benden nefret ediyordu 1 -2 sene böyle yaşadım okulda :D

0|0
    0|0
    • Hiç arkadaşım yok değil var ama hep bir bahane bulup karışıyolar bu sinir bozuyor

• Bu seferde ezik duruma düşüyorum

• KArdeşim başka çaresi yok ya da gidip dövüş sporu yapacaksın seninle uğraşanları döveceksin.

• hepsine inat okula gitmeye devam et.

0|0
    0|0
    • Gidiyorum zaten yapıcak bişey yok ama ben bu dertten nasıl kurtulucam ya baya morel felan kalmıyo

• Denedim konuşmaya gelmiyo onlarla yorumun için teşekkürler

• Rica ederim. Arkadaşlarının kökünü yakmak lazım o zaman ne diyeyim. İyi günler

• Yokmuş gibi davran başarabilirsen tabi. Ykoşa insanlara birsey yapmadan da kadından gözünden oturmadan kalkmadan gıcık kapıp senden nefret edebilirler sebebe bile gerek kalmaz takmamaya calis

0|0
    0|0
    • Yokmuş gibi davranınca daha çok sinirleniyolar

• Diğer türlü de sen üzülüyorsun hangisi daha önemli

• kıskanıyorlar :D

0|0
    0|0
  • Guzel veya zenginsin insanlar sevmeye bilir

0|0
    0|0
  • meyve veren agac taşlanır balım :)

0|0
    0|0
  • Evlen benimle. Korurum seni herkesten:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...