Babam kedilerimi kisirlastiricak YARDIM?

Arkadaslar ben 3 yasinda iken bir tane kedim vardi tabi kendisi şu an öldu ama yasadigi sure zarfinda cok fazla yavrusu oldu. Tabi yavrularda kendi aralarinda ciflesti onlarinda yavrulari ciflesti flan filan boyle ilerledi olaylar. Ilk kedimin ustunden 17 yil gecti.17 yil boyunca kedilerim cok cogaldi arada olenleride oldu falan ama şu an evimizde 30 civari kedi var. Hepsini cok seviyorum ve bakmadada bir sikinti yasamiyorum. Ama evdekiler yani annem ve babam daha falza cogalmamlari icin kedileri kisirlastirmak istiyor. Birazdan eve veteriner gelicek kedileri toplayip alicak ve kisirlastirip geri birakicak. Ben kedilerimin kisirlastirilmasini istemiyorum. Babami nasil ikna edebilirimAcil yardim veteriner birazdan gelicek.

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Kedileri sen bamya o ne ya 30 tane

0|0
    0|0
  • açıkçası dalga geçtigini düşünüyorum.. hani xper düşük olsa troll die damgalardım emin ol ki..

0|0
    0|0
    • hocam su ana kadar sitede cok troll soru sordum ve hep troll cevaplar verdim kabul ediyorum ama bu soru ciddi.

• iyi o zmn ciddiyim diorsan düzgün cevap vereyim bende.. eger ki kedilere kendi özel evinde bakmıyorsan ve bakım masraflarını üstlenmiyorsan, ayrıca aileni 30 ve dahada artacak kedi nüfusuna bakma gibi bir külfetin altına sokuyorsan tek diebilecegim duygusal yönden düşündügün.. bence kısırlaştırma işleminde geç bile kalmışsınız fazlasıyla.. eger ki kedileri kısırlaştırmak istemiyorsan da bir 15-20 sini sahiplendir.. ve her artışta bu sahiplendirmeyi tekrar yap.. babanın böyle bir konuda itiraz edecegini sanmam, nasılsa 30 a bile dayanabilmiş şimdiye dek..

Yükleniyor...