Şerefsizin Tekiyim?

Kendimi Pislik Gibi Hissediyorum Ergenliğe Yeniden Girmiş Gibi Nedenleri Şunlar. Kız Arkadaşıma Sinirleniyorum Sinirlerimi Bozuyor. Tersliyorum. Annem Sürekli Öğrenci Evime Geliyor bikeresinde Kapıda tersledim git burdan diye. Bütün İnsanlar Sinirlerimi Bozuyor. Bazen Ağlatıyorum.Ünidekilere Kötü Davranıyorum Aşağılamalar Falan Herkes Nefretli Gözlerle Bakıyor Bana. Bazen Allaha İsyan Ediyormuşum Gibi Oluyorum Tövbe Ediyorum. Etmediğim Zamanlarda Oluyor Psikoloji Sorunlarım Var Tedavi Yöntemi var mı İntihar Edicek Noktadayım. Bu Sorun Bendemi İnsanlardamı?

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Her insan mükemmel değil sorun sende bence. Yani insanlar beni de sinir ediyor ama senin mizacın sert.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Haci öyleyse neden düzeltme ihtiyacı hissetmiyorsun kendini

0|0
    0|0
    • Kaç Kere Denedim Kendimi Kaybediyorum...

• Bende senin gibiyim
      Benimki o kadar fazla degil ama bende de var benzerleri
      Bende denedim kac kez
      Olmuyor

Kızlar Ne Diyor 4

• git bende öyleydim. losiram diye bir ilaç var uyku düzenine göre ayarlasınlar. çok iyi geliyo. ilk başta etkileri baya zorluyo ama düzeliyosun

0|0
    0|0
    • herkes ilaç diyo bu ilacı belli bir süre sonra bırakabiliyomuyuz yoksa süreklimi kullanılıyo?

• @Pearttt 1 buçuk sene devamlı kullandım. öfkeme hakimiyet kuramıyordum. yolda biriyle hani kim geçecek pozisyonunda bile ters tepki veriyordum en son metrodan teyzeyi sırf çarptı diye atıcaktım. zamanla atlattım.

• Oo ben o kadar Değilim ya
      Antidepresan almayı düşünüyorum ben

• aynı sey bendede var hayıtımdaki olumsuzlar benı agresifleştiriyor.. kalbimin söylemek istemediklerini agzım söylüyor. bence muhakkak bir psikologa görün... bende öyle yaptım bir süre sinir ilaçları kullandım ardından rahatladım eskisi kadar değilim ama yin ebi sinir var üstümde..

0|0
    0|0
  • sorun sende git tedavi ol

0|0
    0|0
  • Bir psikiyatriden acil destek alman gerekli. Üzme çevrende seni seven insanları. Hayat kısa.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• psikologa görün.. ama onu yapamıyorsan psikatriye git ilaç yazsınlar, hafif sakinleşirsin en azından..

0|0
    0|0
    • psikoloğa giderdimde şimdi doktorada sinirlenirim ben...

• doktoruna git sakinleştirci al

0|0
    0|0
  • boşver kanka sal gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...