Eşinize bir erkek tarafından masaj yapılmasını ister miydiniz?

Erkekler bu durum sizin hoşunuza gider miydi peki? Kızlar siz de kendinize eşinizin yanında yakışıklı bir erkek tarafından masaj yapılmasını ister miydiniz? Ama evli olduğunuzu düşünün herkes düşüncesini paylaşabilir :)

0|0
11|76

En İyi Erkek Görüşü

• milletin derdi ne anlamadım. doktora giderler erkek diye baktırmazlar, masaja giderle erkek diye yaptırmazlar, neyin kafası bu ben çözmedim. aşırı muhafazakar bir toplum oldu çıktı. halbuki adamların işi bu. eşinizi do, maltmayacaklar merak etmeyin. adam işin parasında,

1|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• merakım var sadece öyle bişe yapmadım tabi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 75

• Herkes “dokundurtmam, izin vermem” deyip ucuz ahlakçılık yapıyor. Ama içten içe de kadınlar, gayet seksi yakışıklı bir erkeğin kendisine masaj yapmasını ister. Aynı şey erkekler için de geçerli. Onlar da çekici, fiziği dudak ısırtan bir kadının kendilerine masaj yapmasından zevk alır. Hatta masajla kalmaz, masörün iliğini bile kurutur.

Ucuz ahlakçılık oyunlarıyla kendinizi kandırmaya devam edin. Ne zaman dürüst olursunuz, o zaman belki gerçek aşk, sevgi ve cinselliği yaşarsınız.

1|0
    0|0
  • Hayır istemem

1|0
    0|0
  • Yok öyle bir dünya :O

1|0
    0|0
  • Masörüm ve bunu defalarca yaptım. Eşinin yanında bile değil üstelik eşi salonda tv seyrederken ben banyo da masajını yaptım. Paramı aldım çıktım. Müşterimde duşunu alıp yatmış daha sonra tekrar çağırdı ve gittim hala gidiyorum. Etiler bebek ulus gayrettepe genelde buralarda

1|0
    0|0
    • Bu arada denemek istersen yine görüşelim. Bazı şartları var bu işin

• He isterdim. tobe allahim ya.

1|0
    0|0
  • Gereksiz olur. Niye masaj yapsın elalem.

1|0
    0|0
  • Ben 2009 yılında Philadelphiada yağlı Hint Masajı eğitimi aldım 2 ay , sertifikası hala durur. Work and travel için gitmiştim , boş zamanlarımı değerlendirmek için gitmiştim kursa , zira birkaç kişiye yaptım burada , günde 6 saat zor uyuyan insan masajdan sonra kesintisiz 14 saat uyudu :)

0|0
    0|0
  • cuckold olanların çok hoşuna gideceği kesin

1|0
    0|0
  • Esimin bacaklarini masorunde parmaklarini kirarim.. sonrada mutlu sonlu bir masaja giderim.. aslinda sucu yok adamcagizin ama benim icim anca sogur.. masaj neden yapilir sorusuna vereceginiz yanitdadir puf noktasi... az edep!!

1|0
    0|1
  • ne yaptırırım nede yaptırtırım. çok şükür geniş adam değiliz. İnsalr zinet eşşalarını bile gözü gibi koruyup elletmezken eşimemi dokunacaklar

1|1
    0|0
  • ona sadece ben masaj yaparım

1|0
    0|0
  • tabiki tabiki. kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz. ben cıkayım bari odadan rahat rahat masaj yapsın yazık kadın yorulmuştur.

1|0
    0|0
  • olabilir.. sağlık masajı onun işi o

1|0
    0|0
  • neeeyyyy cinayet sebebi masaj yapmasımıymış :) ?

1|0
    0|0
  • Hayir tabikide

1|0
    0|0
  • farklı bir heyecan

1|0
    0|0
  • Mecburimi?
    Değil?
    O zaman yapamaz.

0|0
    0|0
  • isterdımmm

1|0
    0|0
  • farklı bir heyecan olabilir bu.. değişiklik bazen iyidir... heyecan ve zevk ve adrenalin

1|0
    0|0
  • ben masaj yaparım başkasına ne gerek var:)

0|0
    0|0
  • Kan akar

1|0
    0|0
  • Burasi Swinger kokuyor 😈

1|0
    0|0
  • http://vocaroo.com/i/s0erbelMkII4
    ben baldızlardayım.

0|0
    0|0
  • gitmezmi hiç

1|0
    0|0
  • masözü tercih ederim..

0|0
    0|0
  • İnternet çıktı çıkalı ne Ar kaldı nede Edep p*rno filmleri izleyen buraya soru açıyor çok dötsün dünya

0|0
    0|0
  • Nerden buluyonuz böyle sacma sapan sorulari ya bu soruyu sorun beyin nasil bir beyindir neyin kafasini yasiyor merak ettim.

0|0
    0|0
  • 'Mezhep başarıyla genişletildi.'

0|0
    0|0
  • Yok oyle bisi gerekrse ben yaparım sjsks

0|0
    0|0
  • eşimin vücuduna benim elimden başka bir erkeğin eli değecek ve ben bunu hazmedecem imkansız zaten buna razı gelecek bir kadınıda eş olarak kabul etmem

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    45

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...