Kredi karti kullananlar?

Kredi karti aldim fakat kullanmaya korkuyorum ihtiyaclarim var aslnda kullansammi kullanmasammi diye arada kaldim maaşa daha cok var sizce napiyim iptalmi ettireyim?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• ben yaklaşık 20 yıldır kullanıyorum çok ta memnunum düzgün kullanır para çekmez ve gününde borçlarını ödersen seni kimselere muhtaç etmez para dan daha avantajlı neden dersen internetten ya da nırmal mağazadan ürün alıyorsun dönemsel olarak kampanyalar oluyor 1000 tl üzeri alışveriş bazen 100 tl puan veriyor bazen 50 tl ve puanla istediğini alıyorsun kredi kartlarında en avantajlı olanlar world özellikli ve bonus özellikli olanlar nakit çekim kullanmayacaksan benim gibi nakit çekime kapattırır sadece alışveriş yaparsın günü geldiğinde ödersin hiç te zararı olmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kredi kartı adı üzerinde karta yüklenmiş kredidir. Maaşınız , geliriniz yaptığınız harcamayı kapatacak kadarsa kredi kartları ile yapılan harcamalar oldukça avantaj sağlar. Ben her ay yaptıgım 1000-1500 tl arasında ki kart harcamama ortalama 100-125 tl chip para şeklinde geri dönüş alıyorum.
    Bu şekilde hem harcamalarımı kontrol altında tutup hemde ek gelir elde ediyorum.

0|0
    0|0
  • Bence bulaşma :S Ben hiç kullanmadım...

0|0
    0|0
  • Beynin yok mu senin? Kendi kararını kendin ver.

0|0
    0|0
  • en güzeli peşin alış veriş ve ayağını yorganına göre uzatmak
    benim mantalitem o
    paran varsa al giy yoksa yamalı giy
    paran varsa yemek ye yoksa yeme olunca ye

0|0
    0|0
  • kullan. hesap ektsrelerini kontrol et ve düzenli öde hiç bir sorun olmaz ayrıca çok işine yarar...

0|0
    0|0
  • Kullanma ak ben oduyorum oduyorm bir bitmedi

0|0
    0|0
  • ödeye bileceğin limit üzerine çıkma

0|0
    0|0
  • Hesapsız kullanmam hesabını bilirsin sorun yok

0|0
    0|0
  • ödeyebileceksen kullan

0|0
    0|0
  • Akilli kullan... kendine bir sinir belirle...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...